Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dziury w jezdni na al. Tysiąclecia. Uszkodzonych aut jest tak dużo, że zdarzenia obsługują aż trzy radiowozy (zdjęcia)

Po raz kolejny na al. Tysiąclecia uszkodzonych zostało szereg pojazdów. Ich kierowcy wjeżdżali w bardzo głęboką wyrwę w nawierzchni. Nie było możliwości jej dostrzeżenia, gdyż zalana jest wodą.

Około 20 samochodów uszkodzonych zostało w środę po południu na al. Tysiąclecia w Lublinie. Wszystko przez wyrwy, jakie pojawiły się w jezdni. Jak wskazują nam poszkodowani kierowcy, większość z nich wjechała w ten sam, bardzo głęboki ubytek w nawierzchni, jaki powstał pod wiaduktem w ciągu ul. Hutniczej na jezdni w kierunku centrum.

Część kierowców zmieniło uszkodzone koła i pojechało dalej. Jednak wielu o wszystkim powiadomiło policję. Zgłoszeń było tak dużo, że na miejsce skierowano aż trzy patrole ruchu drogowego. Obecnie funkcjonariusze cały czas obsługują kolizje jedna za drugą.

O wszystkim powiadomiony został już zarządca drogi, jednak jak nam przekazano, od dłuższego czasu nikt nie dojechał, aby usunąć ubytek. Co więcej, niedawno dziura ta była łatana. Jednak naprawa nie poskutkowała i sytuacja wróciła do normy.

89 komentarzy

  1. NIech nam Zyje deweloper ŻUK

Dodaj komentarz

Z kraju