690 680 960

Dzień Dziecka z Gloss Hunter & Skate Town. Przygotowano wiele atrakcji

Charytatywna impreza z okazji Dnia Dziecka zostanie zorganizowana na placu przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Cały dochód będzie przeznaczony na lubelskie Domy Dziecka.

W sobotę 2 czerwca, w godzinach od 10:00 do 17:00, na placu przed Skate Town przy ul. Krochmalnej 13, odbędzie się charytatywny Dzień Dziecka. Tego dnia każde z dzieci będzie mogło skorzystać z Wrotkowiska, dodatkowo na 1 piętrze czynne będą trajki elektryczne. Zapewnią one fantastyczną zabawę nie tylko dla dzieci. Do tego zaplanowano szybkie samochody oraz sportowe emocje. Nie zabraknie pysznego jedzenia, przekąsek i grilla przed lokalem.

Organizatorzy przewidzieli kilka licytacji, z których cały dochód zostanie przeznaczony na dwa lubelskie domy dziecka. Również cały dochód uzyskany z konkursów trafi do dzieciaków z domów dziecka, które również tego dnia będą się bawić na miejscu.

Będzie można wylicytować Vouchery do miejsc takich jak SKATE TOWN Drift-Trike GlossHunter – Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa czy też vouchery na 60 minutową zabawę w pierwszym polskim Escape Room.

61

(fot. SKATE TOWN)
2018-05-30 18:08:24

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)