Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dwójka małych dzieci bez nadzoru na balkonie. W mieszkaniu kompletnie pijani rodzice

Lubelscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że na balkonie znajduje się dwójka dzieci bez nadzoru osób dorosłych. Jak się okazało rodzice maluchów byli kompletnie pijani.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek wieczorem na terenie LSM w Lublinie. Dwie małe dziewczynki na balkonie mieszkania na pierwszym piętrze zauważyli sąsiedzi. Jak się okazało dwie dziewczynki bawiły się tam bez opieki dorosłych.

Na zadane pytanie, gdzie są rodzice, starsza z dziewczynek odpowiedziała, że chyba śpią i że nie może dobudzić mamy. O sprawie poinformowani zostali policjanci. Funkcjonariusze w trakcie interwencji sprawdzili alkomatem oboje rodziców. Jak się okazało para była nietrzeźwa.

Zarówno 23-latka, jak i 21-latek byli pijani. W obu przypadkach urządzenie wykazało blisko 2 promile. O sprawie od razu poinformowano sąd rodzinny, a następnie dziewczynki w wieku 2 i 3 lat przekazano pod opiekę babci. Rodzice zostali zatrzymani.

Dzisiaj usłyszą zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. W tym przypadku może im grozić kara nawet do 5 lat więzienia.

Dwójka małych dzieci bez nadzoru na balkonie. W mieszkaniu kompletnie pijani rodzice

Dwójka małych dzieci bez nadzoru na balkonie. W mieszkaniu kompletnie pijani rodzice

(fot. KMP Lublin)

36 komentarzy

 1. Ale ważne że będzie 800+ !!

  • I babciowe, nie zapominajmy o babciowym..”By żyło sie lepiej, mordo Ty moja!”

  • Ale Cię boli.

  • Jak niektórych boli 800+ bo alkohol to ja proponuję wprowadzić program (na początku) 3000+ ale warunkiem otrzymania jest złożenie przez obojga rodziców/opiekunów deklaracji, że nie będą spożywać alkoholu ani nie będą kupować, a w przypadku złapania chociaż jednego pod wpływem alkoholu (kub na zakupie) zwracają wszystkie pieniądze z programu wraz z odsetkami. Zlikwidować wtedy 800+ a te same pieniądze przeznaczyć na program „nie piję, daję przykład dzieciom” a w przypadku małej liczby zgłoszeń zwiększyć kwotę, aby suma wypłat była taka sama jak w 500/800+.

 2. Hejtują bezdzietni nieudacznicy z tym 800+. Wasz ród wyginie wraz z waszym hejtem bezdzietni, smutni ludzie

  • Spokojnie – „bracia” zaludnia swoje dawne tereny. Wystarczy spojrzeć na statystyki dzietności ichnich kobiet.

  • No i elektorat pisu jak zwykle popiera pijakow

   • Bolesław się wałęsa

    Za to cały kryminał jest wasz,do was należy. Prawdziwi demokraci i obrońcy konstytucji;) Na ich poparcie zawsze możecie liczyć

  • Hejtują podatnicy, sponsorzy 800+ dla nie swoich dzieci ?

  • Czarno widzę twój ród

   A twoją latorośl będzie peklował mokebe

 3. Patola pisowska się rozchlała na maxa

  • No tak, bo patola POwska unosi sie honorem i nie bierze pińcet plus, a jak już bierze to na kaucję na uwolnienie Rzeplińskiego i Tuleyi z więzienia. A nie, czekaj. 😀

   • Nie bierze 500 + tylko odzyskuje choć część swoich wysokich podatków, które zabiera państwo i przeznacza wiesz na co

 4. Beneficjent socjalu

  Nie opłaca się pracować mi

 5. Teraz za 800 bd walczyć

 6. Rząd twierdzi że tylko 2 procent społeczeństwa pije. Dobre . A teraz problem jeszcze doszedł z braćmi i siostrami . Zdziwieni że u nich wolno pić i bić dzieci. Paranoja.

 7. I taka patologia ma dostawać 800+ od nowego roku chore

 8. Zainteresowany

  Redakcjo a jakiej narodowości są te 500 plusy?

Z kraju

Sport