Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie młode osoby zginęły w zderzeniu pojazdów koło Lublina. Jeden z kierowców nie zatrzymał się na stopie (zdjęcia)

Nawet nie zwalniając wjechał na skrzyżowanie. Doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęło dwóch młodych mężczyzn, a kolejny walczy o życie. On sam nie odniósł żadnych większych obrażeń ciała.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18:10 w miejscowości Nasutów koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 828 Niemce – Bogucin, na skrzyżowaniu z drogą gminną prowadzącą do Dysa, zderzyły się dwa samochody osobowe: mazda i renault.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem obywatel Ukrainy jechał lokalną drogą od strony Nowego Stawu. Wjeżdżając na skrzyżowanie, zignorował znak stop. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z jadącą w kierunku Niemiec mazdą. Siła zderzenia była tak duża, że oba pojazdy wypadły poza drogę.

Autami podróżowały młode osoby. Pięć z nich zostało rannych. Trzy nie wykazywały czynności życiowych. Po trwającej kilkadziesiąt minut resuscytacji krążeniowo – oddechowej udało się uratować jedną z nich. Dwie kolejne zmarły w wyniku doznanych obrażeń ciała. Obaj to mężczyźni podróżujący mazdą. Kierowcy renaulta nic poważnego się nie stało.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają wiele godzin.

(fot. lublin112.pl)

58 komentarzy

  1. Mieszkaniec Niemiec

    Podobno nie żyją wszyscy z tej mazdy czyli cała piątka!

  2. nie żyją 3 osoby . pozostałe 2 żyją.

  3. Nie żyje 4 osoba Nikodem o 1 w nocy 20.06.2019r zmarł na intensywnej przeżył tylko Stasiu który siedział jako pasażer z przodu. Wyrazy ogromnego współczucia dla rodzin byli tacy młodzi życie przed nimi bardzo przykro.Współczuję

Wiadomości z info112