Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia z jadącym wprost na niego autem. Nie udało mu się (zdjęcia)

Zablokowany jest jeden pas jezdni na trasie Szczebrzeszyn – Turobin. Na czas wyciągania ciężarówki ze zbożem, ruch może zostać całkowicie wstrzymany.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15 na drodze wojewódzkiej nr 848 Szczebrzeszyn – Turobin. W rejonie miejscowości Czernięcin Główny w gminie Turobin w powiecie biłgorajskim zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nas poinformowano, kierująca autem osobowym kobieta jechała w kierunku Turobina. W pewnym momencie zjechała nagle na przeciwległy pas jezdni. Poruszający się z naprzeciwka kierowca ciągnika siodłowego z naczepą usiłował uniknąć czołowego zderzenia i zjechał na pobocze. Pojazd wypadł z drogi.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejscu wciąż pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia z jadącym wprost na niego autem. Nie udało mu się (zdjęcia)

Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia z jadącym wprost na niego autem. Nie udało mu się (zdjęcia)
(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. Następna kierowniczka ze smartfonem w łapsku.

 2. Czy kierowca dostanie zadośćuczynienie od baby?
  I po co uciekał narażając swoje życie? Mam nadzieję ze to go czegoś nauczy.

 3. Pewnie na smartfonie odbierała wiadomość od psiapsiułki – „”Hellooo….idziemy dzisiaj na pedicjura?”

 4. Była to starsza kobieta, która zaslabla. A kierowca tira zachował się jak najlepiej mógł w tej sytuacji bo gdyby nie jego szybka reakcja, byłby to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Nie nie oceniamy jeśli nie mamy pojęcia….

  • Racja. Zazwyczaj szanuję ten zawód ale tutaj niestety- kierowca idiota naraża siebie na utratę życia, zjeżdżając na oślep z drogi,żeby starsza kobieta miała szanse następnym razem dokończyć dzieła. Zjeżdżając „ze względu na kłopoty ze zdrowiem” w jakaś osobówkę,motocyklistę,pieszego na chodniku.

  • Skoro była to starsza kobieta to co robiła za fajera?

 5. Starsza kobieta, która wie że ma problemy ze zdrowiem nie wsiada za kierownicę. Jak sama nie wie to niech jej rodzina wytłumaczy.

 6. Moge tylko załować że juz 12 lat zawiesiłem exam na prawko, skoro np. kóega które je ma pyta sie mnie o znaki a ja nadal wszystko pamiętam, oczywiscie siłą rzeczy zostałem fanatykiem roweru może pora zrobic? Skpro jak widac naset byle kto robi teraz…

 7. Ja za taki manewr zaplacilem 70 tys bo niebylo kontaktu pojazdow i ubezp.nie pokrywa kosztow trzeba walic na czolowke albo placic.dzisiaj nieuciekam na pobocze powodzenia kierowcy w pozyskaniu odszkod.

 8. Znowu baba zjechała na prostym odcinku i przy dobrej pogodzie, to był na pewno układ kierowniczy zwany srajfonem .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo