690 680 960

Duże utrudnienia na ul. Diamentowej. W tym samym miejscu znowu doszło do zderzenia pojazdów (zdjęcia)

Po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych występują duże utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską. Po raz kolejny w tym samym miejscu doszło do wypadku.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictw medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kierująca pojazdem marki Chevrolet poruszała się ul. Diamentową w kierunku ul. Krochmalnej, zaś kierująca pojazdem marki Hyundai jechała ul. Krochmalna i wykonywała manewr skrętu w ul. Wrotkowską. Kiedy kierująca chevroletem dojechała do skrzyżowania otrzymała uderzenie w bok od hyundaia. Chevrolet obrócił się, wypadł z jezdni i uderzył w latarnię, od której następnie się odbił i po chwili hyundai ponownie uderzył w ten pojazd.

W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby. Obie kierujące zostały przewiezione do szpitala. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zderzenia obu pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. Ale jak miasto stawia sygnalizację tam gdzie nie trzeba a tam gdzie zdała by egzamin nigdy nie mają pieniędzy.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas