Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

„Mam dosyć życia chyba to skrócę”. Ten wpis zaniepokoił policjanta

Niepokojący napis na jednym z portali społecznościowych zauważył hrubieszowski policjant. Szybka reakcja pozwoliła na dotarcie do autora wpisu.

Niepokojący tekst w sieci o treści „Mam dosyć życia chyba to skrócę” zauważył policjant hrubieszowskiej komendy. Wynikało z niego, że jego autor może chcieć odebrać sobie życie.

Policjant natychmiast powiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego hrubieszowskiej jednostki. Policjanci szybko ustalili autora tej wiadomości oraz adres zamieszkania. Na miejsce skierowano patrol policji, aby sprawdzić czy mężczyzna jest w domu i czy nie potrzebuje pomocy.

Jak się jednak okazało, 31-letniego mieszkańca gminy Dołhobyczów nie było w domu, a jego żona nie mogła się z nim skontaktować telefonicznie. Mężczyzna nie odbierał telefonu. Mundurowi zaczęli ustalać gdzie jest i co się z nim naprawdę dzieje.

Jak się okazało, był w domu swojej kuzynki. Tłumaczył mundurowym, że właściwie tylko żartował i nie miał zamiaru zrobić sobie żadnej krzywdy. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Dołhobyczów trafił do Izby Wytrzeźwień.

(fot. pixabay.com)

7 komentarzy

  1. Zachowanie policji poniżej krytyki mogli mu pomóc a tego nie zrobili.

  2. A za co on trafił do tej izby,jak był pod opieką rodziny???

  3. Dobra interwencja Policji. Od tego są, aby nam pomagać. Bo teraz świat zwariował i niewiadomo co komu może strzelić. jedna głupia myśl i szatan zadziała a życia szkoda.

  4. Miał skrócić a wcisnął enter

  5. Co milicję to g***o obchodzi co tam ktoś sobie napisał o swoim życiu. To jest jego życie, a nie państwa.

    • Seba - ojciec Frania

      Po sprawdzeniu może okazało się że płaci podatki, a to już państwo bardzo obchodzi ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo