Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Duże sieci walczą o klientów. Padły ważne obietnice dotyczące VAT-u na żywność

Kaufland i Biedronka pod koniec marca deklarują, że nie podwyższą podatku VAT na tysiące produktów. W tej pierwszej sieci ma to dotyczyć 10 000 produktów, zaś w tej drugiej 4000. Podobny ruch zapowiada także sieć sklepów Lidl.

22 komentarze

 1. Jaki ja byłem głupi że głosowałem na lewicę

 2. to samo było w styczniu 2022 roku, ceny nie zmieniły się w sklepach pomimo 0% VATu 😀

 3. Tak tak mogą sobie gadać w reklamach. Lidl 3 dni temu czekolada wedel gorzka była po 0,99groszy, wczoraj po 4,39 – jeśli podniosą ceny jeszcze w marcu to rzeczywiści zostaną na tym samym poziomie xD

 4. Może na tysiące produktów nie podwyższą,ale już na setki tak. Widzieliście ile gawiedzi z wypiekami na twarzach i wytrzeszczem oczu okupuje markety. Toż to tylko 2 dni wolnego od roboty,no ale każdy chce przecież żreć. Kosze wypakowane po samuśkie brzegi,samochody na parkingach aż się uginają od tych sztucznych marketowych „dobroci”
  Ponajadajo się ,a po tych świntach bedo wyrzucać jadło,które im zostanie. Teraz świń na swoje potrzeby ni wolno posiadać,bo tak to by świniom rzucili i stworzenie byłoby zadowolone,że świątecznego ludzkiego jadła popróbuje. A po świntach co? Znów powrót do roboty .No,ale już majówka niebawem,więc znowu gawiedż się rzuci na markety ,by tym razem kiełbasy i piwa pokupować na grile przydomowe lub sąsiadowe. Ot i cała historyja.

 5. Niedługo będą nam dopłacać sieci sklepowe żeby u nich zrobić zakupy. Oj Polacy nie dajcie się ogłupiać reklamom

 6. i tak będziecie głosować na Żuka i jego kolesi. TYLKO KONFEDERACJA i BEZPARTYJNI!!!!!

 7. Z tego co wiem sieci nie mogą podwyższyć podatku VAT. Mogą podwyższyć ceny jedynie produktów o należny podatek.

 8. Te durnowate sieci niech najpierw zwiększą zatrudnienie w sklepach bo jest masakra z kolejkami. A biedronka niech zrobi coś z tymi niskimi koszykami bo to kolejna masakra

 9. Biedronka już podniosła, czekamy ma reklamy beż VAT, i 10:0 dla biedronki

Dodaj komentarz