Piątek, 21 czerwca 202421/06/2024
690 680 960
690 680 960

Droga ekspresowa S19 koło Janowa Lubelskiego została udostępniona kierowcom

Na razie z ograniczeniem prędkości do 90 km/h, jednak można już w pełni korzystać z pierwszego odcinka budowanej drogi ekspresowej S19. Wykonawca prac zajmie się teraz przebudową „starej” drogi krajowej nr 19.

Pierwszy odcinek budowanej drogi ekspresowej S19 z Lublina w kierunku Rzeszowa został udostępniony kierowcom. Chodzi o trasę od Janowa Lubelskiego do węzła Lasy Janowskie, czyli granicy z województwem podkarpackim.

Ruch odbywa się po obu jezdniach, a kierowcy mogą korzystać z dwóch pasów ruchu w każdym kierunku. Jadąc od strony Rzeszowa wjazd na trasę S19 odbywa się przez węzeł drogowy Lasy Janowskie, a od strony Lublina przez tymczasowy objazd łączący istniejącą drogę krajową nr 19 z nowo wybudowanym odcinkiem drogi ekspresowej.

Ze względu, że inwestycja nie została jeszcze zakończona, obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu i ograniczenie prędkości do 90 km/h. Wykonawca prac zajmie się teraz przebudową „starej” drogi krajowej nr 19.

(fot. GDDiK)

7 komentarzy

 1. Zawsze to pare min. szybciej, nie będę tęsknił za jazdą przez miasto. 🙂

 2. spróbuj pojechać przed radarem 65 km/h. Ja właśnie dostałem fotkę z marca tego roku . Jechałem 64 więc 100 zł i 2 pk.

  • i co z tego??? kto ci powiedział że jak ci rebus przyjdzie z fotoradaru to jest mandat??
   hahahaha POLIACZKI POLIACZKI, rebus to nie mandat. odeślesz rebus dostaniesz mandat, nie odeślesz to nic się nie stało;) taki polski live hack. poza tym fotoradary jeżeli stoją za znakiem ograniczenie do 50, robią zdjęcia od 61 km/h.
   znaki ustawione w terenie zabudowanym, gdzie nie ma znaku, robią fotki od 71, przynajmniej na razie , do puki nie przemyśleli że skasowali z przepisu możliwość jazdy 60 na godzinę w nocy, jako że ten przepis był od dawna, technologia poszła do przodu, auta hamują znacznie szybciej, ale to nic, przecież skąd brać kasę na nowe rozdawnictwo, trzeba mandaty klepać. w końcu mandaty utrzymują polski budżet.

 3. Bardzo dobrze. Ta droga jest potrzebna. Nie za względu na zagęszczenie ruchu ale na komfort jazdy.