690 680 960

Donald Tusk przyjedzie do Lublina. W spotkaniu mogą wziąć udział mieszkańcy

Dziś późnym popołudniem w Lublinie odbędzie się spotkanie z Donaldem Tuskiem. Wydarzenie jest otwarte i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Jeszcze dziś Lublin odwiedzi przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Na godzinę 17.30 zaplanowane zostało spotkanie z przedsiębiorcami i kupcami, jednak mogą w nim wziąć udział również mieszkańcy miasta.

Jak nas zapewniono, nikt nie będzie dowoził autokarami sympatyków partii, jak to mają czynić w innym ugrupowaniu politycznym, lecz spotkanie przeznaczone jest dla osób z naszego regionu. Odbędzie się ono w Centrum Sportowym Akademos przy ul. Symfonicznej 1.

Obecni na spotkaniu będą mogli zadawać pytania, na które przewodniczący PO postara się od razu odpowiedzieć. Donald Tusk przyjeżdża do Lublina na zaproszenie lokalnych struktur partii.

(fot. lublin112)

132 komentarze

 1. Tu trzeba zastosować rozwiązania gdańskie….

 2. Nachlał się, czy co?? Czemu taki obleśny?

 3. No weź tyle godzin kłam

 4. cyt. ,,jezeli ktos cie oklamie raz to jest klamcą – jesli oklamie cie wielokrotnie – to ty jestes durniem”” ! jak mozna łykac tą jego socjotechnikę wyrezyserowana przez sztab doradcow specjalistow od mieszania ludziom w glowie ! cyt. ,, klamstwo po wielokroc powtarzane z czasem sie uprawdopodabnia”” fałsz jeden wieeeelki fałsz i pic

 5. Artykułów jak by miał papież przyjechać. A to słońce Peru

 6. Rudy cislo cie przywitała, słońce Peru zdrajca Polski i o ruska unuca

 7. A które to inne ugrupowanie polityczne przywoziło na spotkania autokarami swoich sympatyków, bo poza PO o innym nie słyszałem?

 8. jak żyć ?

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas