690 680 960

Dewastacja tablicy informacyjnej w centrum Lublina. Pomimo monitoringu, nie zauważono, kto to zrobił (zdjęcia)

Nieznani sprawcy w ostatnich dniach zdewastowali stojącą w centrum Lublina, podświetlaną tablicę informacyjną. Jak nam przekazano, uszkodzenie tablicy zostało zgłoszone do ubezpieczyciela.

W ciągu ostatnich dni doszło do dewastacji tablicy informacyjnej stojącej w centrum miasta, w sąsiedztwie Placu Litewskiego. Nieznany sprawca lub sprawcy rozbili szybę w gablocie, w której znajduje się podświetlana, turystyczna mapa Lublina.

– Miasto do tej pory nie otrzymało zgłoszenia o uszkodzeniu przedmiotowej tablicy informacyjnej. Z uwagi na jej położenie, uwarunkowania techniczne kamery monitoringu miejskiego (rotacyjny tryb pracy) oraz różne warunki obserwacji, nie zauważono zdarzenia dewastacji – poinformowała nas Anna Czerwonka z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

Przekazano nam, że uszkodzenie tablicy zostało zgłoszone do ubezpieczyciela. Koszty zniszczeń będą znane po zakończeniu procedury ubezpieczeniowej. Fakt uszkodzenia gabloty został zgłoszony odpowiednim służbom. Trwa ustalanie, kto stoi za jej dewastacją.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. W udawaniu, że się nie widzi, nasze służby są najlepsze. Byle te kilka godzin dziennie przesiedzieć jak najmniejszym kosztem. Problemów nie dostrzegać i ich nie rozwiązywać. Jedynie udawać, że coś się robi.
  A operatorowi monitoringu i tak premia się należy.

 2. Jakie miasto taki monitoring!!

 3. stróż spał … zero widział 😛

 4. Reklamacja na taki monitoring…

 5. No Żuk brawo

 6. Ślepaki same tam pracują czy PO znajomości,?

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas