Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

– Dakar jest jak narkotyk – Rozmowa z Piotrem Więckowskim, prezesem KM Cross Lublin

W minioną sobotę zakończył się najtrudniejszy rajd na świecie – Dakar. Jednym z uczestników zmagań był młody zawodnik KM Cross Lublin – Jakub Piątek. 24-latek w Ameryce Południowej poradził sobie bardzo dobrze, bowiem nie tylko udało mu się dojechać do mety, ale też zająć zaszczytne miejsce w gronie dwudziestu najlepszych motocyklistów. 38. edycję rajdu Dakar podsumowujemy z prezesem KM Cross Lublin – Piotrem Więckowskim.

Sylwia Słomkowska – LUBSPORT.PL: Jak ocenia Pan postawę Jakuba Piątka w tegorocznej edycji Dakaru?

Piotr Więckowski: Kuba Piątek przez ostatnie dwa sezonu zbierał doświadczenie jeżeli chodzi o rajdy pustynne. Jak wiemy – opłaciło się i przyniosło to w tym roku korzyści w postaci dobrej jazdy. Zaowocowało to również bardzo dobrym miejscem, jakie udało mu się osiągnąć, zważywszy na fakt, iż startował w ścisłej światowej czołówce. Jak wiadomo Dakar jest najtrudniejszym rajdem, jaki można sobie zaplanować do przejechania. Kuba dojechał do mety i przy tym zajął wysokie miejsce, więc jest to jego wielki sukces.

Zatem domyślam się, iż jest Pan zadowolony z tego jak Kuba reprezentował klub KM Cross Lublin…

Tak to prawda. Trudno byłoby być….


WIĘCEJ W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM. KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

– Dakar jest jak narkotyk – Rozmowa z Piotrem Więckowskim, prezesem KM Cross Lublin

(fot. lubsport)
2016-01-20 21:05:37

10 komentarzy

 1. Piątek, Ducha pamięta ty sobie skaczesz na motorku a my stoimy w korku.

 2. Tak to prawda. Trudno byłoby być….

  Czy ktoś w ogóle czyta to co publikuje?

 3. były pracownik firmy roku

  Ooo to ta spółka wieckowski&piątek – co walczyła o blokadę poszerzenia Ducha, bo potrzebowali na górkach mieć tor do swojej zabawy… I zorganizowali cyrk w centrum miasta na globusie zakłócając ludziom ciszę w domach. Ale fajnie mieć bogatego tatusia co wynajmie UM kamienicę w centrum i się bawić za pieniądze podatników w jeżdżenie na motorynkach…

  • Inne dzieci bogatych rodziców rozbijają się drogimi autami zabijając niewinnych ludzi a tobie przeszkadza że ktoś realizuje pasję i przy okazji stawiając w dobrym świetle Lubelszczyznę…? Niby w jaki sposób podatnik dokłada do „zabawy na motorku”…? Jeśli nie uzasadnisz to zawistny i malutki z ciebie człowiek…!

 4. Były załóż spółkę i pobieraj pieniądze podatników , a potem wypisój takie brednie , po prostu jesteś zazdrosnym nieudacznikiem . Żal mi Cię .

 5. nie musi byc nieudacznikiem,zeby wiedzieć jak wyglądają interesy na lubelszczyznie.Ręka rekę myje.

Z kraju