Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie audi na chodniku. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W poniedziałek rano w Uniszowicach doszło do dachowania pojazdu osobowego. Kierująca autem została przewieziona do szpitala na badania. W rejonie wypadku występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 7:30 w miejscowości Uniszowice w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej prowadzącej do Wojciechowa dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca audi młoda kobieta poruszała się w kierunku drogi wojewódzkiej nr 830. Jak wyjaśniała, w pewnym momencie z drogi podporządkowanej wyjechało czerwone auto zajeżdżając jej drogę. Chcąc uniknąć zderzenia, gwałtownie skręciła kierownicą, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, audi zaś dachowało.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Jak nam przekazano nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała, kierująca podróżowała sama. Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Nie ma większych problemów z przejazdem.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Zbigniew)

8 komentarzy

  1. Zdarzenie miało miejsce ok.7, a nie 8:30

  2. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

    Dachowanie audi na chodniku, po polsku: uprawianie gimnastyki artystycznej przy pomocy przedmiotu wyglądem przypominającego samochód.

  3. Bo ci z ałdi to ciągle na chodniku parkują.

  4. Dobre tłumaczenie, jakieś auto wyjechało z podporządkowanej. Trzeba było walić w niego, to klepanie byłoby na jego koszt, a tak jak nie ma AC to klops.

  5. Są i plusy tej sytuacji – opon można już nie zmieniać na zimowe.

  6. Gdyby wjechała w czerwone auto, miałaby odszkodowanie, a tak to pewnie mandacik, punkty karne i remont auta oczywiście jeżeli opłaca się remontować na swój koszt.

  7. Ta, czerwone auto. Czerwona ikonka się pojawiła na telefonie i trzeba było ogarnąć powiadomienia z fejsa po drodze do roboty.

Z kraju