Czytelnik prosi o pomoc: Od motocykla odpadł kufer z cenną zawartością

Jeden z naszych czytelników, podczas podróży motocyklem, zgubił kufer z zawartością. Apeluje on do znalazcy, o zwrot choć części, bardzo ważnych dla niego rzeczy.

W czwartek wieczorem nasz czytelnik podróżował motocyklem z Lublina w kierunku Garbowa. Gdy poruszał się „starą” drogą krajową nr 17, podczas jazdy odpadł mu przymocowany do motocykla kufer. W środku znajdował się niebieski plecak, w nim zaś ubrania, ważne dokumenty oraz spora kwota w gotówce.

Dojeżdżając do Garbowa zorientował się, że zgubił kufer. -Wraz ze znajomymi kilka godzin poszukiwaliśmy zguby. Jednak bezskutecznie – tłumaczy Igor. Bardzo zależy mi na dokumentach, które znajdowały się w środku. Pieniądze wiadomo rzecz nabyta, jednak dokumentów raczej nie da się odtworzyć. Gdyby ktoś zauważył również leżący gdzieś kufer z logiem bmw, byłbym wdzięczny za informację- dodaje.

Wtedy być może uda się także odnaleźć dokumenty. – Być może ktoś znalazł to wszystko, lub wie kto jest znalazcą, za każdy sygnał w tej sprawie, który przyczyni się od odnalezienia zguby przewidziałem nagrodę – dodaje nasz czytelnik.

Kontakt przez naszą redakcję. Anonimowość gwarantowana.

(fot. nadesłane)
2015-08-07 20:27:28

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Zapewne pęd powietrza zerwał kufer i BMW odfrunęło. Jeśli trafiło na odrobinę przyzwoitego znalazcę dokumenty się znajdą. Wybacz Wiesiek ale znowu nie oparłem się wspomnieć o ulubionej marce, choć to nie kolizja ani samochód. BMW i wszystko jasne

  • Haha Bobie, BMW i wszystko jasne ten komentarz tylko udowadnia kim jesteś. Motocykla BMW nie kupuje żaden Wiesiek bo Wieśki i inne Boby nie znają nawet podstawowych modeli motocykli BMW. Podejrzewam, że na BMW ze zdjęcia musiałbyś pracować ze dwa lata no ale i tak byś nie kupił bo to jednak wieś.

   • Pisać to potrafisz ale ze zrozumieniem masz kłopoty jak większość kierowców BMW. Po pierwsze. W tekście nie ma słowa o marce motóra, Po wtóre. Zdjęcie przedstawia spłuczkę z logo BMW . Jak przykleję do swojego szrota logo to zmienię jego markę?. Im więcej czytam konstruktywnych wypowiedzi posiadaczy jak i zwolenników bawarskiej marki, tym co raz bardziej jestem przekonany o ich prostych zwojach mózgowych. Dowartościować się można również w inny a nie tak prymitywny sposób

 2. Co Ty masz do BMW buraku z Fiata

  • Nie jesteś w temacie. Co do samochodów marki BMW- to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynie do braku kultury większości ich kierowców – co zupełnie nieświadomie- potwierdziłeś.

 3. Po co kogoś wyzywać od buraków?
  Bez sensu.

 4. Ja bym nie oddał kasy a kufer z dokumentami podrzucił właścicielowi

 5. Taki plasticzek to jak odpada to chyba słychać?No chyba że preferuje się prędkości ponad dźwiękowe.

 6. Człowiekiem trzeba być nie warchlakiem, a postawić się w sytuacji drugiego człowieka w potrzebie może tylko człowiek, a nie świnia…

 7. Blisko mam – podjadę, popatrzę – może uda się pomóc…

 8. Znajomy widzial kufer ale to na witosa jadac w kierunku miasta, zatrzymal sie zeby zobaczyc co to, ale ktos zatrzymal sie za nim i go ubiegl ale to juz jakis czas temu..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu