690 680 960

Czołowe zderzenie opla z audi. Dwie osoby nie żyją, na miejscu pracują policjanci (zdjęcia)

Na miejscu tragicznego wypadku w Zagrodach w powiecie biłgorajskim pracują policjanci. Droga jest zablokowana, pojazdy kierowane są na objazdy. Utrudnienia z przejazdem potrwają kilka godzin.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 9 na drodze wojewódzkiej nr 835. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z biłgorajskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Audi zderzył się czołowo z pojazdem marki Opel. W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn, którzy podróżowali audi. Trzeci zaś został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala w Lublinie. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala również kierujący oplem.

Obecnie na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Droga wojewódzka nr 835 w jest zablokowana.

Objazdy dla pojazdów osobowych oraz ciężarowych

Wyznaczono objazdy: dla pojazdów osobowych – w m. Goraj przez Kondraty lub Otrocz, od strony Lublina – w m. Huta Turobińska – przez Gródki, Kondraty lub Otrocz. Dla samochodów ciężarowych – we Frampolu na Janów Lubelski lub Szczebrzeszyn, zaś od strony Lublina – w Tarnawie Małej przez Turobin lub w Wysokiem przez Kraśnik.

(fot. Policja Biłgoraj)

50 komentarzy

  1. Obraz w tle – krzyż juz tam stoi. A kierowca gna …. mózg w domu został ? Scena jak z filmu Smarzowskiego – DOM ZŁY. Ale tylko myślący wyciągną wnioski.

  2. technik lotniczy

    Widziałem ten wypadek 5 min po zdarzeniu , ludzie rzucili sie z pomocą , Audi leżało zgniecione w rowie na dachu przed , leżał tamteż w rowie zakwawiony człowiek , chyba wypadł z auta w czasie uderzenia lub został wyjęty . Pozostali dwaj pasażerowie byli do góry nogami przyciśnięci w aucie . Po drugiej stronie rowu stał rozbity całkowicie Opel z Poszkodowanym w środku Opel był na łódzkich nr rejstracyjnych . Wracałem tamtendy około 13 to jeszcze trwała akcja wyjmowania aut z rowu . Wypadek był na potężnym łuku gdzie auto jadąc z większą predkością bardzo łatwo wypadnie na drugi pas jezdni . Chyba tak było w tym przypadku , gdzie doszło do czołowego zderzenia

  3. Wie ktoś czy Damian przeżył ?

  4. Niestety nie Damian nie przeżył tego w szpitalu zmarł dzisiaj
    Wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!