Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czarny piątek na drogach regionu. Dwie osoby poniosły śmierć, osiem zostało rannych

W piątek na drogach regionu doszło do 10 wypadków, w których śmierć poniosły dwie osoby a osiem zostało rannych. Trwa ustalanie okoliczności wszystkich zdarzeń, policja apeluje o ostrożną jazdę.

Do pierwszego tragicznego wypadku doszło w piątek rano w miejscowości Wólka Kańska-Kolonia w powiecie chełmskim. W wyniku zderzenia nissana z rowerzystą, śmierć poniósł 16-latek podróżujący jednośladem.

68-93936
(fot. Policja Chełm)

Kolejne tragiczne zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem w powiecie lubartowskim w miejscowości Niedźwiada. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący volkswagenem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń 51-letni pieszy zmarł na miejscu. Kierujący autem był trzeźwy.

Około godziny 15 w miejscowości Mszanna w powiecie włodawskim kierujący bmw 19-latek, podróżujący z dwoma pasażerami, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i dachowało, a następnie uderzyło w słup energetyczny. Kierujący wraz z pasażerem zostali zabrani do szpitala, jednak nie odnieśli poważnych obrażeń. Kierowca był trzeźwy.

68-93956_g
(fot. Policja Włodawa)

Do kolejnego wypadku doszło w miejscowości Borki w powiecie radzyńskim. Tam na drodze krajowej nr 19 kierujący samochodem osobowym marki Hyundai, 44-letni mieszkaniec Bełżyc, jadąc w stronę Lublina, doprowadził do zderzenia z ciężarowym mercedesem. Policjanci ustalili, że kierowca osobówki na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Pojazdem tym kierował 39-letni mieszkaniec Firleja.

68-93955

68-93954_g

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy hyundaia. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca osobówki. Droga krajowa zablokowana była przez kilka godzin.

2016-10-01 11:32:15
(fot. Chełm, Policja Włodawa, Radzyń Podlaski)

6 komentarzy

  1. Oczywiście apel Policji zostanie wysłuchany.

  2. Tragiczne jest tylko to, że tak mało debilków się wyeliminowało. Ja w czwartek miałem do czynienia ze skrajnymi debilami na drodze, mam ogromną nadzieję, że szybko znikną z dróg na zawsze.

  3. No i teraz w Biedronce zabraknie „swiezych kurczakow”…

  4. No i tanie winko do biedry nie dojedzie

  5. Weekend dopiero się zaczyna. W poniedziałek przeczytamy ilu szczęście opuściło i nie mam na myśli niewinnych ofiar; oby tych jak najmniej w przeciwieństwie do bezmózgowców. .

  6. Studenciaki furami za kampanie buraczana i maliny wyruszają z domów w świat