Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Coraz bliżej do nowoczesnego dworca w Lublinie. Ruszają konsultacje z mieszkańcami (wizualizacje)

Ratusz przedstawił dwie propozycje zagospodarowania rejonu nowego dworca metropolitalnego, jaki ma powstać w rejonie ul. Gazowej w Lublinie. Realizacja inwestycji całkowicie odmieni ten rejon miasta, dlatego też rozpoczęły się konsultacje z mieszkańcami w tej sprawie.

23 komentarze

  1. Jakoś nie mam wyobraź, że to wszystko zmieści się w rzeczywistości, poza tym jak już ktoś wspomniał trochę za wysokie te dachy aby miały chronić podróżnych. I to więcej niż trochę. Jakoś tak to wygląda jakby projektant chciał dopasować teren do projektu a nie projekt do terenu. Ale porządek na tym terenie jak również na dworcu na Podzamczu powinien być już dawno zrobiony, bo jest to marna wizytówka miasta.

  2. Tysiące autobusów i busów przejeżdżających przez Unii Lubelskiej i Plac Bychawski – czeka nas armagedon większy niż po nowym Placu Litewskim.

  3. p;rzeciez to dworzec PKP.PKS,MPK w Tychach woj,slaskie. tylko troche dodano nie ktore wizualizacje. slyszalem ,zeo oni tam byli i fotografowali. Prezydencie ZUK znowu dajesz sie nabrac na duzy przekret przez architektow ????

Z kraju

Polityka i społeczeństwo