690 680 960

Citroen staranował znaki i sygnalizację świetlną (zdjęcia)

Kierowca citroena stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto staranowało sygnalizację świetlną i znaki. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej kierowca citroena stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto staranowało sygnalizację świetlną i znaki.

Na miejscu interweniowała policja. Jak ustaliliśmy, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. stracił mózg nie panowanie

  • Nie do końca… troche za dużo brawury za mało doświadczenia

   • A brawura to co? To nie utrata mózgu?

    • Bardziej niedorozwój mózgowy.
     Np. dzieci mają mózg, lecz jeszcze nie mają całkowicie rozwiniętego mózgu. Dlatego: bawią się, wygłupiają, robią dziwne, niezrozumiałe dla dorosłych rzeczy, czasem bezsensowne, czasem niebezpieczne, bo ich mózg nie jest jeszcze w pełni rozwinięty jak u osób dorosłych.
     Wydawałoby się, że wydawanie Praw Jazdy wyłącznie dorosłym ludziom zabezpieczałoby przed dostępem do samochodów dla osób niedorozwiniętych do ich kierowania – ale jak widać tak niestety nie jest. Każdy idiota, nawet najbardziej niedorozwinięty może kierować samochodem.

 2. Zobaczycie po wakacjach jak najedzie się tych akordowych pracowników fasolkowo szparagowych z reichu ze swoimi 15 -20-letnim BMW to dopiero będzie horror. Używane 10 letnie opony ze szrotu oraz brak jakiegokolwiek przeglądu i diagnostyki podwoziowej to będzie się działo-200 koni pod maską i tylny napęd ha ha.

 3. I za taką utratę panowania nad pojazdem powinni zabrać lejce miszczowi i do nauki wysłać.Niestety dadzą mu szansę kogoś zabić.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas