Ciągnik rolniczy przygniótł 30-letniego pasażera. Kierowca był pijany

Pijany 28-letni kierujący ciągnikiem zjechał z drogi gruntowej i wpadł do rowu. Maszyna przewróciła się przygniatając 30-letniego pasażera ciągnika. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 23:00 w miejscowości Trębaczów w gminie Łęczna. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł pasażera.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, 28-letni kierujący ciągnikiem rolniczym, mieszkaniec gm. Łęczna poruszając się po drodze gruntowej, przewożąc w kabinie 30-letniego mieszkańca gm. Łęczna, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu. W wyniku tego ciągnik przewrócił się i przygniótł pasażera.

Poszkodowany mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak wykazało badanie alkomatem, kierujący ciągnikiem miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. …..przewożąc w kabinie 30 letniego mieszkańca…… Ciekawe jakim cudem skoro ciągnik jest bez kabiny????????

 2. sprzętem rolniczym to każdy prowadzi, kto jest w stanie usiąść za kółkiem – i jest na to na wsiach społeczne przyzwolenie, bo w każdym gospodarstwie ktoś kiedyś tak robił/nadal robi. pasażer chyba widział w jakim stanie jest „kierowca”, więc w ogóle mi go nie żal

 3. Czy jest gdzieś chociaż jeden trzeźwy rolnik?

 4. Dodajcie jeszcze, że do ciągnika podczepiona była talerzówka która uratowała pasażera – zaczepiła się o betonowy przepust, inaczej cały ciągnik „leżałby” na pasażerze…

 5. każdy jeden bierze zimne piwo na żniwa, nie ma co sie oszukiwać , tylko policja nic z tym nie robi , a potem jedzie taki na drodze pijany i ciągnie 2 przyczepy ze zbożem i świateł w każdej brak. ciekawe ile ma OC i przegląd bo jeszcze nigdy nie widziałem na stacji diagnostycznej żadnego

  • Nie mierz wszystkich swoją miarą. Sam nie piję w żniwa, wogóle piję sporadycznie, a i sam znam rolników co w żniwa nie biorą kropli alkoholu do ust. A i że ty nie widziałeś ciągnika czy przyczepy na stacji diagnostycznej, to nie znaczy, że nie jeżdzą – czyżbyś siedział pod stacją w czasie godzin otwarcia i oglądał każdy pojazd co na nią przyjechał – nie sądzę.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7586zł 0.08%
  • GBP 5.0221zł 0.24%
  • EUR 4.4742zł 0.07%
  • CHF 4.1353zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach