Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

CHILD ALERT odwołany. 3-letnia Amelka i jej mama zostały odnalezione

Intensywna praca policjantów przyniosła efekt. Porwana wczoraj 3-letnia Amelka i jej mama zostały odnalezione, zatrzymano dwóch mężczyzn.

Do uprowadzenia kobiety i jej dziecka doszło wczoraj przed blokiem mieszkalnym przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. Sprawcami uprowadzenia byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony.

Od wczoraj trwała obława na porywaczy. Poszukiwania trwały ponad dobę, KGP wysłała tzw. Child Alert, który został opublikowane przez media. Dzisiaj policja poinformowała na Twitterze:

„Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką! Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań polskiej policji, nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna, Radomia”

Wśród zatrzymanych mężczyzn jest ojciec dziecka. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności porwania. Kobieta i dziewczynka miały zostać odnalezione dzisiaj po południu w Ostrołęce lub okolicach.

(fot. polsatnews.pl)

11 komentarzy

 1. To została porwana czy sama wsiadła i pojechała się pobzykac z mężem?

 2. Gratuluję postawy policji i wszystkich służb zobowiązanych w akcję! Jako obywatel RP jestem zachwycony działaniami i szybkiej skutecznej akcji naszych służb tak trzymać, a tych śmieci do pierdla na sybir

 3. procedura na podstawie konwencji Haskiej wszczęta przeciw matce tego biednego dziecka, gdyż uprowadziła dziecko bez zgody ojca z RFN. Wśród porywaczy ojciec dziecka, nikogo to nie zastanawia dlaczego ojciec miałby porywać własne dziecko i co go do tego pchnęło? A co byłoby gdyby matka zorganizowała porwanie? Ponad połowa społeczeństwa lub więcej by jej przyklasnęła! Poza tym czy ojciec mógł przypuszczać że go nie znajdą, czy może miał nadzieję na nagłośnienie sprawy ponieważ do tej pory odpowiednie organy był nie udolne? Już jedną matkę z sosnowca mieliśmy, która całej Polsce chciała zrobić wodę z mózgu. Media w Polsce wydały wyrok. Cała sytuacja z perspektywy obserwatora nie trzyma się kupy, chyba że ów ojciec ma poważne problemy natury psychiatrycznej. Logiczne myślenie i nie wyciąganie pochopnych wniosków cechuje dobrych śledczych, o co nie podejrzewam żadnego z portali informacyjnych. Jednakowoż mam nadzieję że redakcja lublin112 nie będzię podążała tą drogą. Nie sądźmy tak łatwo, zarówno mężczyźni jak i kobiety potrafią być perfidne, nikt nie ma prawa wartościować miłości ojca z miłością matki!

 4. Już śpiewają wróbelki, że powodem wszelkich konfliktów jest teściowa. Porwanie bez przemocy, zamaskowani bez masek, uniemożliwianie widzeń dla ojca itd, itp.

  • Jestem ciekaw ile w tym prawdy, bo podobno teściowa ma też dobre znajomości w białostockim sądzie.

 5. To ściema ,”dzięki nam” łaski nie robią .piekarzem jestem tak wiec „dzięki mi” że żrecie

 6. Wypadałoby napisać, że najpierw to matka uciekła od męża porywając dziecko.

  • Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   I dobrze zrobiła, że uciekła i zabrała dziecko, jak niewątpliwie „kochany” mąż i ojciec walił ją po pysku jak burą sukę, albo jak Afoamerykanin w tam-tam.

 7. Matka dziecka zrobiła to samo .Oszukała męża ,że wyjeżdża na dwa tygodnie , zrobiło się z tego dwa lata , ojciec nie widział dziecka ….

 8. nie komentuje jak nie znam faków

  „Czyż nie ” ,masz całkowitą rację ,a komentującym wszelkie informacje i „newsy ” ,radzę się wstrzymać ze swoimi „mądrosciami ” bo nie znajac wszystkich faktów ,wasze komentarze są żałosne

Wiadomości z info112