Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

W najbliższą niedzielę odbędzie się Wrak Atak No. 16 Wrak Kobiet. Płeć piękna jedzie za darmo!

Łuszczów Pierwszy
2019-03-10, 09:00

W niedzielę 10 marca 2019 r. Polskie Stowarzyszenie Wrak Race organizuje kolejny wyścig wraków. Będzie to już druga edycja w nowej lokalizacji – impreza odbędzie się na torze w Łuszczowie Pierwszym (droga na Kijany). Jest to impreza rozpoczynająca sezon 2019 roku i jednocześnie ukłon w stronę wszystkich startujących pań – Wrak Atak No. 16 Wrak Kobiet, kobiece załogi jadą w tej edycji za darmo.

Podczas trwania imprezy będziecie mogli uzyskać informacje i wesprzeć akcję organizowaną przez Gminę Wólka we współpracy z Fundacją DKMS pn. „Pomóż Jackowi i innym. Zostań potencjalnym dawcą szpiku”. Celem akcji jest pomoc choremu na białaczkę Panu Jackowi Kudle, który jest sołtysem Rudnika oraz od nowej kadencji radnym z okręgu Rudnik/Kolonia Pliszczyn.

Ogólna formuła nie uległa zmianie – wrak race to wyścigi aut o wartości rynkowej nie wyższej niż 1000. W trakcie wyścigów dozwolone są lekkie otarcia, ale wszystko w granicach rozsądku i zdrowej rywalizacji. Za niesportowe zachowanie można zostać zdyskwalifikowanym i usuniętym z udziału w wyścigach.

– Poprzez takie kontrolowane działania, na bezpiecznym i specjalnie do tego przygotowanym terenie, chcemy pokazać, że kontakt z motoryzacją a w zasadzie sportem samochodowym wcale nie musi być drogi, że można się dobrze bawić, ścigać, wygrywać i wcale nie musi się to wiązać z wydatkami rzędu kilka – kilkanaście tysięcy złotych. Stwarzamy możliwość „Rajdu dla Każdego”. A jednocześnie pokazujemy czym może skończyć się brawura i nieodpowiedzialne zachowanie na drogach – wyjaśnia Dorota Grusiewicz ze stowarzyszenia Wrak Race.

Impreza, na którą zaproszone są całe rodziny, odbędzie się niedzielę, 10 marca 2019 r. w godzinach 9 – 17 . Wstęp jest bezpłatny. Zapisy dla startujących trwają do godziny 9:00 w dniu zawodów, a wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora:
https://wrakatak.pl/lublin/ oraz na https://web.facebook.com/stowarzyszeniewrakrace/?_rdc=1&_rdr

W najbliższą niedzielę odbędzie się Wrak Atak No. 16 Wrak Kobiet. Płeć piękna jedzie za darmo!

W najbliższą niedzielę odbędzie się Wrak Atak No. 16 Wrak Kobiet. Płeć piękna jedzie za darmo!

(fot. lublin112.pl, nadesłane)

3 komentarze

  1. Chciałbym zauważyć, że 10.03. 2019 jest oficjalny dzień MĘŻCZYZNY. To raczej Panowie powinni jechać za darmo

  2. Chyba na ręcznym ?

  3. Szkoda, ze tor jest przeniesiony za Lublin 🙁

Z kraju

Polityka i społeczeństwo