Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Był tak pijany, że nie zauważył skrzyżowania. Wjechał w latarnię i kapliczkę (zdjęcia)

Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy pijany kierowca renaulta, który wczoraj wieczorem rozbił auto w podlubelskiej Wólce. Niewiele brakowało, a doprowadziłby do groźnego wypadku.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 22.00 w miejscowości Wólka w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna kierujący renaultem poruszał się drogą powiatową od strony Świdnika Dużego. Nie zauważył jednak skrzyżowania, w wyniku czego przejechał przez drogę krajową nr 82 Lublin – Łęczna, po czym auto staranowało betonowy słup latarni i uderzyło w stojącą w pobliżu kapliczkę.

Jak się okazało, kierowca był pijany. Mężczyzna wyjaśniał, że wypił kilka setek wódki oraz piwo. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, nie odniósł jednak żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Podróżował sam. Wkrótce jego postępowanie na drodze oceni sąd.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Monika)

14 komentarzy

 1. Wracał ze świąt

 2. Marniejący Lublin

  Dobrze ,że tym razem przy informacji o pijanym z Wólki redaktor nie dodał zdjęcia radiowozu stojącego na deptaku w Lublinie :))))) Ale na pewno ciągotki do tego były …..

  • Do czego ten komentarz? Bo na pewno nie do tego zdarzenia…nie jest jakie niebywałe wydarzenie, że na deptaku stoi radiowóz, skoro policjanci podejmują interwencję…

   • Matka Polka jezdem !!! - (choć nie chcem, ale muszem)

    Proszę mu wybaczyć, dziecko sie czegoś najarało wieczorem i jeszcze u odwala. 😆

 3. Dziadek ze Slamsowa

  Że wjechał w słup to taka regionalna normalka ale, że w kapliczkę ?!
  Przez 300 tysięcy lat będzie się za to smażył w piekielnej smole !!!

 4. Kolejna moczymorda lewacka.

 5. No to kaplica 🙂

 6. [***] w akcji

Z kraju