Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Burzliwa konferencja prasowa przy Arenie Lublin. „Rozpatruję inicjatywę panów w kategoriach czysto politycznych” (zdjęcia)

W sobotę przed Areną Lublin odbyła się konferencja prasowa z udziałem Jana Kanthaka Sekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych oraz Bartłomieja Bałabana członka zarządu województwa lubelskiego. Tematem spotkania był sposób zarządzania oraz funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

50 komentarzy

 1. Katamaran na asfalcie

  Motor niech kupi Messiego.

 2. Ostatni sprawiedliwy

  Gdzie taki stadion dla moturu niech na szkolnych grają bo poziom podobny

 3. Takimi obiektami jak Arena trzeba umieć zarządzać, a nie generować straty w miejskim funduszu. Część mieszkańców Lublina jest zaślepiona przekonaniami politycznymi więc nie widzą tu problemu. Problem w tym, że wszyscy mieszkańcy ponoszą koszty utrzymania tego obiektu skoro sam na siebie nie potrafi zarobić. Brakuje kasy w miejskim funduszu, to podnieśmy opłatę parkingową, albo czynsz handlowcom lub ceny biletów miejskich, bądź opłatę za wodę i ścieki. Wtedy kasa na utrzymanie zawsze się znajdzie tylko za nieudolność zarządzających zapłacimy my, zwykli obywatele.

 4. niejaki Kanthak jest jedynie mikron nad Kowalskim, ten ostatni umysłem szoruje po dnie 😛

  • Kant hak jest z Gdańska. Próbuje udawać, że jest z Lublina. Stop prawicowym oszustom

 5. Obywatel miasta Lublin

  A Pan Krzysiu to przypadkiem nie jest „spadochroniarz” z funkcji v-ce prezydenta miasta (ciekawe dlaczego) na kolejną posadę w spółce podległą UM Lublin za duże pieniądze!!? Może już czas sprawdzić się Panie Krzysztofie w prywatnym biznesie nie związanym z interesami samorządów? Socjolog wszędzie znajdzie pracę 🙂

 6. By nie marnotrawić więcej funduszy można stadion zburzyć lub zamienić na Jarmark taki jaki był w Warszawce.

 7. Najlepsze jest 9- procent od dochodu a do lekarza prywatnie a jak z NFZ to za pół roku (dobrze że już zaskarżone bo nie zgodne z konstytucją) ale do póki Trybunał nie wyda wyroku to będziemy płacić albo nas nie będzie polskich przedsiębiorcòw w100% od pokoleń

 8. Warto pamiętać, że pan Bałaban zanim został wicemarszałkiem z namaszczenia Solidarnej Polski (po tym jak wysiudali Trojaka) był dziennikarzem TVP. No i wszystko jasne.

 9. Balbina kazałeś lądować bratu?

 10. Jest źle jeśli chodzi o MOSiR ale co z tym będzie jak zaczną to „naprawiać” złodzieje????