Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Burzliwa konferencja prasowa przy Arenie Lublin. „Rozpatruję inicjatywę panów w kategoriach czysto politycznych” (zdjęcia)

W sobotę przed Areną Lublin odbyła się konferencja prasowa z udziałem Jana Kanthaka Sekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych oraz Bartłomieja Bałabana członka zarządu województwa lubelskiego. Tematem spotkania był sposób zarządzania oraz funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

50 komentarzy

 1. Bolesław się wałęsa

  Brawa dla pana komorskiego za chwalenie się milionowymi stratami. Jest czym się chwalić;) Widać jak dobrze jest zarządzany mosir,co rok to strata. Ale to na pewno wina pisu, łon nie ma sobie nic do zarzucenia

 2. Krzysztof się marnuje tutaj, przecież ich zaorał. między wierszami może jakieś urodziny w operze, z cateringiem z fundacji? Może mosir powinna prowadzić fundacja? Czy o urwanej klamce lepiej coś opowiadać ? a może teraz wzajemnie będą sobie klamki wyliczać ile jest i jakiej brakuje u kogo w instytucji która zarządza i gdzie są kamery? Tyle lat w tv i jest uraz do kamer??

 3. Darek Izydorczyk

  Rafał Bryndal i jakiś inny brzydal na gościnnych występach.

 4. abdul wisimulacha

  Kantak to gamoń i miernota ale co sądzić o tych którzy to coś wybrali?

 5. A ten khant to z Lublina cz tylko szuka jeleni

  • Niestety…pisior z Lublina. Kiedyś widziałem go na dożynkach w Radawcu jak próbował agitować w swoim barakowozie

 6. Co tu komentować jak większość komentujących to zwolennicy PO i programu C40. Czyli tacy co lubią jeść robaki w dużej ilości, minimalnie nabywający nabiał i wędliny, nie korzystający z podróży i kupujący i używający jednej, no może dwóch pary majtek na cały rok. 🙂 Kagańców na pyski wam tylko brakuje, ale i to się wkrótce zmieni. Niech tylko Trzaskowski wyeliminuje Tuska. .:)

 7. To wszystko to jak by ustawka,to są wielcy panowie czy kanthak czy wiceprezes MOSiR ,oni mogą robić różne przedstawienia dla plebsu

 8. kANTHAK TO kaszeba od Ziobry,tatko ambasador a on kiedys nawet biura prowadzic nie chcial. Poczytajcie w necie

 9. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, czyli podlegająca rządowi agencja rozdzielająca środki na granty badawcze, przekazała ostatnio dofinansowanie na projekt SmartFood, W ramach programu wybrane wspólnoty mieszkaniowe będą miały dostęp do indywidualnych instalacji hydroponicznych do produkcji żywności w korytarzach bloków. Chętne wspólnoty mogą też wziąć udział w hodowli jadalnych owadów, w tym wypadku mącznika młynarka.

 10. Ten zawodnik już pomógł „naprawić” sądownictwo, prokuraturę, prawożądność. Teraz wziął się za klamki i prysznice. Może prysznic wyrwał ktoś właśnie po to żeby zrobić zdjęcie, bo z rury lała się woda. Nie przewidział? Coś mi się widzi, że ustawka była jak z rozrzucaniem śmieci na pewnym placu. Tacy zawodnicy właśnie rozpoczęli kampanię wyborczą.

Z kraju