Gdzie jest mieszkaniec Lublina? 31-latek wyszedł z domu i ślad po nim zaginął AKTUALIZACJA
14:22 04-03-2023 | Autor: redakcja

Mężczyzna w dniu 2 marca oddalił się z miejsca zamieszkania w Lublinie i udał się w nieznanym kierunku. Ostatni raz widziany był przy ul. Lubartowskiej. Do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionego: wzrost powyżej 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie czarne, na ramionach tatuaże. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru granatowego, niebieskie jeansy, bordowe buty Nike z pomarańczowymi znaczkami.
Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z I Komisariatem Policji w Lublinie (aleja Unii Lubelskiej 23 w Lublinie, tel. 47 811 24 00), najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.
AKTUALIZACJA 05.03.2023 19:17
Poszukiwania mężczyzny zostały zakończone. Został on odnaleziony. Jak przekazują policjanci, jest on cały i zdrowy.
(fot. Policja Lublin)
Spadaj trollu
On nawet na zdjęciu jest na jakimś rauszu jak zachowuje się tak jak wygląda to parę dni i będzie w domu
To jest chyba zdjęcie z aresztu.
Lubartowska i wszystko jasne….
Lepiej czasem się zastanowić co się piszę Rodzina będzie wchodzić w komentarze sprawdzać czy może ktoś go widział i będzie czytać taki komentarz . Lepiej spojrzeć w lustro i się zastanowić czy ty dobrze wyglądasz.