Budynek na tzw. „łączce” przy ul. Głębokiej w Lublinie wyłania się spod ziemi. Okoliczni mieszkańcy nie są zadowoleni z nowego sąsiedztwa

Przy ul. Głębokiej w Lublinie trwa budowa 8 kondygnacyjnego budynku. Okoliczni mieszkańcy obawiają się zwiększonego ruchu pojazdów, dodają też, że stracili część terenów zielonych.

36 komentarzy

  1. Żuk czy nie „żuk”. Może jacyś inni radni. Kasa ma się zgadzać. To dobra kasa. Jego elekcja będzie trwała ułamek czasu, a kasa mu zostanie. Co go to będzie obchodziło. To nie on będzie przy tym mieszkał. Tylko w jakimś domku poza miastem.
    Poligon pod młotek. Tereny zielone przy solidarności pod młotek. Niebawem wąwozy na kalinie i LSM pod młotek. Lublin jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w kraju :-)))). Mamy dużo mieszkańców na małym terenie.

  2. Mieszkałem tam 40 lat, to było święte miejsce dla każdego starego mieszkańca, nawet nowi co sie sprowadzili na dzielnicę szanowali to miejsce. 🙁 wybory się zbliżają, już „kiełbasa wyborcza” nie wystarczy na wygranie władzy w LBN dla trurkucia podjadka i jego kliki. Miał być stadion w poprzedniej kadencji, a w tej juz na pewno. Powstało coś kolejnego co nie ma sensu (stadion Startu), a są kolejne bloki. mieszkań dla najbardziej potrzebujących mieszkańców nie ma, a dla bogatych są dla wynajmu. Wstyd mi iż mieszkam tu dalej. 🙁

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska