690 680 960

Żona twierdziła, że go nie widziała. On w ciasnej szafie próbował ukryć się przed policjantami

Kryminalni z V komisariatu w Lublinie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za oszustwa i wyłudzenia. 47-latek próbował ukryć się przed mundurowym w nieco przyciasnej szafie.

Policjanci pracujący nad poszukiwaniami 47-latka, który ma do odbycia karę 2 lat więzienia ustalili, że może się ona znajdować na terenie Lublina. Wymiar sprawiedliwości poszukiwał mężczyzny za liczne oszustwa oraz wyłudzenia pieniędzy.

Kryminalni ustalili, że 47-latek przebywa w wynajętym mieszkaniu. Wczoraj mundurowi postanowili wejść do lokalu mieszkalnego w celu zatrzymania mężczyzny.

Na miejscu policjantom drzwi otworzyła żona poszukiwanego, która stanowczo zaprzeczyła, aby mężczyzna był mieszkaniu. Kobiet twierdziła, że od dawna nie widziała męża i nie wie gdzie się on obecnie znajduje.

Funkcjonariusze, pomimo tych zapewnień, postanowili jednak wejść do środka i przeszukać pomieszczenia. Podczas sprawdzania jednego z pokoi okazało się, że w ciasnej szafie, za ubraniami siedzi schowany 47-latek. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Najbliższe dwa lata spędzi on w więzieniu.

(fot. pixabay.com)

3 komentarze

  1. Typowy kowidianin.

  2. Twardziel… 😀

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas