Budynek na tzw. „łączce” przy ul. Głębokiej w Lublinie wyłania się spod ziemi. Okoliczni mieszkańcy nie są zadowoleni z nowego sąsiedztwa

Przy ul. Głębokiej w Lublinie trwa budowa 8 kondygnacyjnego budynku. Okoliczni mieszkańcy obawiają się zwiększonego ruchu pojazdów, dodają też, że stracili część terenów zielonych.

36 komentarzy

 1. Wyprowadzić się i zwolnij miejsce komuś.
  Nie będzie potrzeby budować nowego.

 2. A może by tak coś wybudować na Głęboka 25-27. Tyle lat niewykorzystany teren w z centrum miast, coraz większą ruina. A tak pewnie z kilkadziesiąt mieszkań by było i jakieś usługi na parterze…

 3. W mieście bloki….. Toż to szok….

 4. Wystarczy przejść na drugą stronę Głębokiej i mamy dość pokaźny park… Apartamentowce to jeszcze małe miki, zobaczycie jak się zmieni wieś po wprowadzeniu tych małych domków bez pozwolenia.

 5. Dalej wybierajcie Żuczka to wam zabetonuje cały Lublin 🙂

 6. Napewno to bedzie kolejna perelka architektoniczna….cudo…trzymam kciuki za udane wznoszenie tej jakze porzadnie zaprojektowanej bryly….

 7. Głęboką niech Żuczyna zacznie robić bo to tragedia jechać nią.

  • kumaj czacze gicie

   z drogi nie ma siana. tylko deweloperka się liczy. hajsik pod stołem płynie strumieniami.

 8. Jasny Gwint !!!

  Jak ta „łączka” jest dla Was najbliższą w okolicy wolną od zabudowy większą zieloną przestrzenią, na którą można wyjść z dzieckiem w wózku, przespacerować się z pieskiem to trzeba było zrobić zrzutę (jak na budowę kościoła) i tę działkę kupić sobie na własność.
  A teraz to właściciela możecie serdecznie cmoknąć

 9. Takie czasy że młodzi starają się jak mogą by nie mieszkac z rodzicami tylko mieć swoje. Popyt na mieszkania ciągle jest, no gdzieś mieszkać muszą.

  • LUB LSW LPA LLB przyjeżdza po sprzedaży pola i kupuje. Potem trzyma śmierdzące buty, worki ze śmieciami przed drzwiami, na klatce schodowej. Parkuje na skos lub na chodniku, Słucha do rana disco polo na full regulator. Dziękuje.

   • Aha. I jeszcze nie potrafią segregowac odpadów bo matka z ojcem nauczyli wyrzucac na gnojownik wszystko i potem wyrzucaja pieluchy 500 plusy do kontenera ze szkłem.

   • A to z tym całkowicie sie zgodze. Uwielbiam te muze o poranku . Te buciory na klatkach. Pozostałości po remontach na eleganckich balkonach. To znoszenie śmieci w starych spranych szortach, skarpetach i sandałach. O tak, jest „cudownie”

 10. No ale pani Iwona mogła przecież nabyć ten teren a nie rozporządza cudzą własnością bo straci miejsce srania psem.! Poza tym tuż obok 50m jest park !!

  • Drogi słabe, parkingów brak, droga komunikacja miejska, a bloki powstają na potęgę. Coś tu po prostu nie gra i jest nielogiczne.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu