BMW zderzyło się z autobusem. Kierowcę czekają teraz spore wydatki (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała w zderzeniu pojazdów, jakie miało miejsce dzisiaj rano na al. Tysiąclecia w Lublinie. Za wszystkie szkody zapłaci sprawca kolizji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 6 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości zamku zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy oraz autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW obywatel Bułgarii poruszał się w stronę al. Solidarności. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, auto wpadło w poślizg, obróciło się, po czym tyłem uderzyło w stojący w zatoce przystankowej autobus.

Jak nam przekazano, w aucie oprócz kierowcy, znajdowały się dzieci. Samochód miał kompletnie łyse opony. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Kierowcę BMW czekają teraz spore wydatki. Pojazd nie posiadał bowiem ubezpieczenia, co oznacza, że mężczyzna będzie musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. nadesłane Arek, Mateusz)

49 komentarzy

  1. A kto niby z niego ściągnie te pieniądze… hahahaba

  2. NIc nie zaplaci. Bulgar samochod zostawil w lesie i pewnie teraz juz leci do swojej bulgarii zadowolony, ze pozbyl sie swojego grata i nie bedzie musial placic za naprawe autobusu. Spryciarz.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!