690 680 960

BMW zawinęło się na drzewie. To cud, że kierowca żyje (wideo, zdjęcia)

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj na drodze wojewódzkiej nr 296 przed Godzieszowem, na pasie w kierunku Lubania. Kierowca BMW na łuku drogi wypadł z jezdni, a auto dosłownie zawinęło się na drzewie.

Do poważnego wypadku doszło w czwartek na Dolnym Śląsku na drodze wojewódzkiej nr 296, pomiędzy autostradą A4 a drogą krajową nr 30, prowadzącą w kierunku Lubania.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-latek kierujący BMW stracił panowanie nad autem, które następnie wypadło z drogi i dosłownie zawinęło się na drzewie. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych wydobyli poszkodowane z wraku pojazdu i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego, mężczyzna był przytomny.

Tutaj znajdziecie wideo z miejsca zdarzenia – kliknij!

Jak relacjonuje serwis eluban.pl nogi kierowcy znajdowały się po przeciwnej stronie drzewa niż pozostała część ciała, a pomiędzy zgniecionym dachem i fotelem było jedynie miejsce na korpus oraz głowę kierowcy. Jak relacjonowali świadkowie portalowi eluban.pl, chwilę przed wypadkiem kierowcy dwóch pojazdów marki BMW ścigali się. Jeden stracił panowanie nad autem i zakończył jazdę na drzewie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć z miejsca wypadku – kliknij!

(fot. wideo YouTube eluban.pl)

32 komentarze

  1. Brawo młody człowieku – Bóg ma jeszcze plany wobec Ciebie szczęście to za mało – cud!

  2. B-bezpieczenstwo M-moc W-wygoda nic dodac nic ujac…

  3. Ameba ma więcej rozumu

    Lawinowo wzrastająca liczba wypadków doskonale odzwierciedla poziom zidiocenia naszego społeczeństwa. To pokłosie marksistowskiego “róbta, to chceta”. “Jest wolność i demokracja”. Szczególnie młode polactfo łyka bezrefleksyjnie wszelkie propagandy i manipulacje z gierek, kina, hollujude i netfixa… i już myśli, że jest taki niezniszczalny turbo-dzielny Fast&Furious w niemieckim złomie (najczęściej). A podstawowych praw fizyki nie zna. Ameba ma więcej rozumu i instynktu przetrwania.

  4. zastanawiam sie czy ten osobnik ,zmądrzeje po tym jak los dał mu jeszcze jedną szansę …podejrzewam ze nie ,bo 99% posiadaczy BMW ma wrodzoną wadę mózgu ,ale trzeba mieć nadzieję ….

Kursy walut

  • USD 4.3269zł -0.22%
  • GBP 5.302zł -0.63%
  • EUR 4.6069zł -0.31%
  • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas