690 680 960

BMW uderzyło w latarnię i zatrzymało się na barierze energochłonnej (zdjęcia)

W piątek po południu na al. Kraśnickiej w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. BMW uderzyło w latarnię i zatrzymało się na barierze energochłonnej.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na al. Kraśnickiej w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ul. Raszyńską, na wysokości sklepu Bricoman. Kierujący pojazdem marki BMW stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w słup latarni, po czym BMW „wślizgnęło” się na barierę energochłonną.

Upadająca latarnia uszkodziła pojazd osobowy marki Kia. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Obecnie uczestnicy zdarzenia oczekują na przyjazd policji.

W rejonie kolizji występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Uszkodzona latarnia leży częściowo na pasie w kierunku Kraśnika, zaś na pasie w kierunku centrum przejazd częściowo blokuje BMW.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Adam, Michał)

33 komentarze

  1. kierowcabombowca

    No to sobie polatał. Jak kacapy nad Ukrainą – też uwierzył w przewagę techniki nad rozumem.

  2. Kumasz to czytaj .

    Tyleż kasy wpakowano w rozne bajery i zabezpieczenia antypoślizgowe itp i taki numer by walić w słupy . Albo te bajery g…o warte , albo kierowca głąb mobilny .

  3. Nie talent bo ja dopiero drugi raz widzę auto na barierze energo… To chyba al. Krasicka tak działa na kierowców bo kobieta z 15lat temu 2 skrzyżowania dalej w stronę lbn na wysokości obi, tyle że u niej stał sygnalizator przed bariera energochłonna a go nie dotknęła!!

  4. kochani kierowcy Audi i BMW – nie wiem czy tylko ja to widzę ale Wy szczególnie Wy nie potraficie wytrzymać jak nie wyprzedzacie. Wczoraj wracam z Łęcznej do Lublina ok g. 20. miałem 3 sytuacje mega niebezpieczne podczas zamieci śnieżnej, 1 wyprzedzanie w totalnej zamieci Audi Q5, kierowca nie mógł wytrzymać że jadę moją fabią 50 km co w tych warunkach było i tak mega szybko, Później znów Audi wyprzedzanie przed łukiem 3 samochodów w tym tira, który hamował żeby to audi się zmieściło, Ostatnia między fotoradarem w Turce a Borkiem koleś wyprzedzał ileś samochodów i wali mi wprost na czołówkę doprowadzając do tego że zjechałem w zatokę przystankową bo by mi zapierdzielił centralnie w przód….

  5. Bardzo przyjemny widok takie rozklepane bmw. Jeszcze „połamaniec kierowiec” do kompletu by się przydał.

  6. No widać że terenówke kupił, po barierkach jezdzi 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce