Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Zamość. Zderzyło się kilka pojazdów, droga jest zablokowana (foto)

W lesie w Łopienniku doszło do groźnego wypadku. Na miejscu pracują policjanci. Jest kilka osób poszkodowanych. Ruch został całkowicie wstrzymany.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18 w miejscowości Łopiennik Podleśny w powiecie krasnostawskim. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 17, między Piaskami a Krasnymstawem, dokładnie na przebiegającym przez las odcinku trasy.

Jak przekazują służby drogowe, zderzyły się tam cztery samochody osobowe i ciężarówka. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych wiadomości wynika, że cztery osoby zostały poszkodowane. Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

Trasa w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazd drogami powiatowymi z Łopiennika Nadrzecznego przez Łopiennik Dolny, Stężycę Łęczyńską do Krasnegostawu.

fot. nadesłane – Bartek)

8 komentarzy

 1. U siebie moja się rozbijać, zakaz wjazdu do Lublina

 2. No to mocno musiało się spieszyć jednemu użytkownikowi dróg.

 3. zdecydowanie za wolno jechane było…. trzeba zapier….dalać. dwa pasy w tą samą stronę, zobowiązują do wyścigów!!

 4. nie widac ze padal snieg?
  gdzie sie spieszyli na cme..ż?

 5. Zlot miłośników letnich opon?

 6. Drogi są odśnieżone i drogowców nie zaskoczyła zima, to możemy na pewno odrzucić.
  pługi jeździły jeden za drugim więc ślisko nie było,
  oczywiście po placu żeby normę wyrobić. ciekawe czy chociaż jeden pług jechał, ale z drugiej strony po co jak i tak się śnieg rozpuści, a kase można dać prezesowi lub pracownikom w premiach.

  • Dwie lewe rączki, zero techniki jazdy, auto ma wszystko zrobić za kierowcę – przecież reklama niemieckich nie kłamie?! Nie masz umiejętności to nie wyjeżdżaj w taką pogodę!

 7. Jacy wy wszyscy mądrzy jesteście, nie wiecie jak był o i tylko potraficie pisać durne komentarze zza ekranu

Z kraju

Polityka i społeczeństwo