BMW staranowało skręcającego forda, kierowca z pasażerką uciekli pieszo. Oferowali poszkodowanemu 10 tys. złotych (zdjęcia)

Po zderzeniu dwóch aut, utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Hutniczej w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci. Jedna osoba została poszkodowana, na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18 na ul. Hutniczej w Lublinie. Na łuku jezdni, na wysokości Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku ul. Łęczyńskiej. Kierujący fordem mężczyzna jechał lewym pasem i wykonywał manewr skrętu w lewo, na teren WORD. W tym czasie w tył jego auta z impetem uderzyło poruszające się za nim BMW.

Jak wyjaśniał poszkodowany, z BMW wysiadły dwie osoby: kierowca i pasażerka. Oboje byli agresywni, mieli go wyzywać grozić mu pobiciem. Kiedy zaś wyciągnął telefon, aby zadzwonić na policję, zaoferowali mu 10 tys. złotych, żeby tego nie robił. Kiedy mężczyzna się nie zgodził, porzucili pojazd i uciekli pieszo z miejsca zdarzenia.

Ratownicy medyczni udzielili pomocy kierowcy forda. Na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Trwają też poszukiwania osób podróżujących BMW. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

51 komentarzy

 1. Moge kupic te beemke za 10 tysiakow. Jakby co prosze o info.

 2. No i nadszedł Kross… Tzn Kres wielkiego kozakowania 😂

 3. Maja szczescie ze uciekli, bo nie dostana wyroku za bycie pod wplywem. Ale ojciec mocno sie wkurzy, gdy bedzie musial zaplacic ze ten wypadek. Syn chyba przez pare dni nie bedzie mogl usiasc na tylku.

 4. najciemniej pod latarnią, w tle komenda a oni mieli czas, żeby się jeszcze kłócić i finalnie i tak uciekli

 5. Bmw i to znowu niedorozwoje, wczoraj jechak potobny wieśniak w 30 letnim zlomie maska i rękawiczki, no przyglupy

 6. Pewnie ćwierćmózg z Bolesnego mietolenia wała, nie wiedział co oznacza ta lampka migająca po lewej stronie na fordzie, w bolidoszrotach nie wiedzą co to jest kierunek, to skąd mógł widzieć biało niebieski tępak w bawarskim szrocie.

 7. Życzę wszystkim inteligentnie komentującym żeby kiedyś w końcu też się rozryli na jednym z zakrętów i poczytali jakie szambo można wylać na obcego człowieka, który nikomu z wspomnianych powyżej nic nie zrobił, zapewne nawet nigdy nie spotkał. Byłam kiedyś po drugiej stronie i nigdy w życiu nie życzyłabym najgorszemu wrogowi takiego zrównania z betonem przez spotedowych kubiców. Ludzie, kurna. Dzieje się tyle zła na świecie, ostatnio to już w ogóle przerasta wszystkie skale, a te wysrywy idealnych kierowców to jedyne na co Was stać? Więcej miłości do siebie, ej.

 8. O to, to. I jak najwięcej miłości do patologii jeżdżącej pod wpływem alkoholu lub innych środków.

  • Kurczę, chyba odkryłeś alkomaty i testy na inne świństwa przez internet… Może weź to opatentuj i sprzedaj? Policji na pewno się przyda taka technologia przy następnych takich sytuacjach 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL