Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Biskup Ryszard Karpiński trafił do szpitala. Apel o modlitwę w jego intencji

Biskup Adam Bab zaapelował w mediach społecznościowych o modlitwę za księdza biskupa Ryszarda Karpińskiego. Kapłan źle się poczuł i trafił do szpitala, gdzie jest nadal hospitalizowany.

– Drodzy Bracia i Siostry! W ostatnich dniach pogorszył się stan zdrowia Księdza Biskupa Ryszarda Karpińskiego i konieczna była Jego hospitalizacja. Zwracamy się do Was wszystkich z prośbą o modlitwę w Jego intencji. W trudnym doświadczeniu cierpienia niech dobry Bóg umacnia Go swoją łaską. Abp Stanisław Budzik oraz biskupi pomocniczy bp Mieczysław Cisło, bp Józef Wróbel, bp Artur Miziński i bp Adam Bab – napisał w mediach społecznościowych biskup Adam Bab.

Na stronie Archidiecezji Lubelskiej również pojawił się apel o modlitwę w intencji Księdza Biskupa Ryszarda Karpińskiego. Przypomnijmy, Ryszard Karpiński 28 grudnia skończył 88 lat i jest najstarszym lubelskim biskupem. Z dniem 1 stycznia 2012 r. przeszedł w stan emerytalny.

W ostatnich dniach stan zdrowia biskupa pogorszył się i trafił do szpitala.

90 komentarzy

 1. Mam nadzieję że państwo przestanie sponsorować farmę trolli lewackich soki z buraka i kodowców.

  • Oczywiście że jeśli tak się dzieje to jest to niedopuszczalne. ps. z której spółki skarbu wykupują u nich reklamy w ramach ,,sponsoringu”?

  • … farmę trolli lewackich, soki z buraka, kodowców nie ładnie tak o „duszpasterzach”, „dobrodziejach” i co łaska biorcach.
   Oj, nie ładnie…

 2. Jeśli jest apel o modlitwę w jego intencji wypada sie pomodlić…
  Będę się więc modlił o skrócenie jego cierpień na tym gorszym świecie, niech szybciej trafi na ten podobnież lepszy.

Dodaj komentarz

Z kraju