Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Na miejscu pracują służby ratunkowe

Po raz kolejny na drodze krajowej nr 19 w ciągu obwodnicy Lubartowa miało miejsce zderzenie pojazdów. Wstępnie jest mowa o jednej osobie poszkodowanej.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 18:30 w miejscowości Annobór – Kolonia. Na drodze krajowej nr 19 w ciągu obwodnicy Lubartowa zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak przekazują służby drogowe, zdarzenie miało miejsce na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą do Annoboru. Wstępnie jedna osoba została poszkodowana i wymagała pomocy medycznej.

Policjanci dopiero ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

7 komentarzy

  1. Ktoś wie co jest przyczyną tak dużego opóźnienia startu budowy odcinka ekspresówki Lublin-Lubartów? Ta budowa miała już trwać grubo ponad rok.

  2. Podobno kilka jakiś starych drzew, których nie wolno wyciąć i musi być przeprojektowana droga, swoją drogą to jest chore

  3. ja slyszalem ze szybko nie ruszy ta obwodnica

  4. Czółko łabałbały

Dodaj komentarz