Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Bili i kopali po głowie, mężczyzna trafił do szpitala. Oprawcy zatrzymani (zdjęcia)

Dwaj nastolatkowie pobili 27-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Bialscy policjanci zatrzymali do tej sprawy 17-latka i 18-latka, którzy wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Agresorom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

– W ubiegłym tygodniu bialscy policjanci otrzymali informację dotyczącą pobicia dwóch mężczyzn. Ze wstępnych informacji wynikało, że sprawcy bez żadnego powodu zaatakowali napotkanych w parku nieznajomych. Bili i kopali ich po głowie i całym ciele. Nawet, gdy pokrzywdzeni stracili równowagę agresorzy kontynuowali. W wyniku zdarzenia pokrzywdzeni doznali obrażeń ciała. Jeden z nich 27-letni bialczanin trafił do szpitala – relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Bialscy kryminalni jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch nastolatków w wieku 17 i 18 lat podejrzewanych o udział w tym zdarzeniu.

– W trakcie zatrzymania policjanci bialskiej prewencji ujawnili narkotyki przy starszym z nich. Młodszy natomiast znany jest bialskim funkcjonariuszom, gdyż w marcu br. zatrzymany był za pobicie i usiłowanie wymuszenia rozbójniczego na swoim znajomym. Wówczas sprawa wyszła na jaw po opublikowaniu filmu z tego zdarzenia – wyjaśnia komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchl.

Obaj młodzieńcy usłyszeli już zarzuty. W przypadku 17-latka bialski sąd przychylił się do wniosku Policji i prokuratury stosując najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Bili i kopali po głowie, mężczyzna trafił do szpitala. Oprawcy zatrzymani (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Bili i kopali po głowie, mężczyzna trafił do szpitala. Oprawcy zatrzymani (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

9 komentarzy

 1. 27 letni chłop dal się pobić dwóm licealistom?

  • Jak jadą na mefedronie to nie ma co się dziwić.

  • A czym się różni fizycznie 18 i 27-latek? Poza tym, że nastolatek jeszcze się jako tako rusza, a dobijając 30-tki można się kompletnie zapuścić? Obydwaj są już dojrzali fizycznie, a młodszy może być i większy, i silniejszy, zależnie od genów i treningu.
   A teraz agresorów pomnóż przez 2 i będziesz mieć odpowiedź…

   • Mojego 60 letniego sąsiada dwóch małolatów chciało pozbawić roweru, to jak już przyjechała policja, to oni leżeli poskładani na ścieżce rowerowej. Chłop całe życie trenuje i myśleli, że senior, to go łatwo skroją a tu skucha.

 2. Będziemy ich utrzymywać z podatków, jakby nie mogli przypadkiem uderzyć pustymi łbami w kant stołu podczas przesłuchania…

 3. Ferdynand Kiepski

  Bydło i patologia z Białej Podlaskiej się bawi

 4. Odi Profanum Vulgus

  „Bili i kopali po głowie” – kara do 5 lat więzienia.

  (Dwa newsy wcześniej)
  „Najpierw podszedł do lady i groźbą próbował zmusić kobietę do oddania pieniędzy z kasy. Gdy to nie poskutkowało zaczął się z nią szarpać i popychać” – do 12 lat więzienia.

  Czyli w pierwszym przypadku poważne obrażenia, a w drugim – brak obrażeń i brak jakichkolwiek strat.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo