690 680 960

Bił 14-latka pięściami po głowie i kopał go, na koniec okradł. Sprawcą okazał się rówieśnik

W ubiegłym tygodniu na terenie dzielnicy Bronowice doszło do napadu na 14-latka. Chłopiec został pobity, a następnie okradziony. Sprawcą okazał się rówieśnik. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu w dzielnicy Bronowice. Do 14-latka stojącego na ulicy podszedł nieznany mu młodzieniec i od razu zaczął bić mieszkańca Lublina po całym ciele. Pokrzywdzony był wielokrotnie uderzany pięściami po głowie oraz kopany.

Gdy nie miał siły już się bronić, napastnik zerwał mu z ramienia saszetkę i uciekł. 14-latek stracił telefon komórkowy oraz głośnik bezprzewodowy o łącznej wartości kilkuset złotych. Według pokrzywdzonego mężczyzna mógł mieć około 20 lat.

Sprawcę napadu zatrzymali policjanci z III komisariatu oraz kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Okazał się nim 14-latek. Mundurowi udowodnili mu dokonanie czynu karalnego. 14-latek przyznał się do napadu. Kryminalni odzyskali już telefon. Wkrótce sprawą nastolatka zajmie się sąd rodzinny.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. 500+ – się wszystko należy. Rączek nie pobrudzę żadną formą pracy….

 2. No to zaraz wyczytamy, że ofiara jest sama sobie winna. Mogła bardziej uważać, mogła nie wychodzić bez opiekunów z domu, itp.

  • -że nikt nie zadba o nasze bezpieczeństwo, jeżeli my sami o nie nie zadbamy
   -że szpitale są pełne tych, którym się wydawało że mają prawo posiadania

  • Tak Franiu, wiemy że ty bez opiekuna nie wyjeżdżasz swpim trójkołowym rowerkiem na plastikowych kółkach na ulicę. Jeszcze by Ci jakis rówieśnik ukradł ten rowerek.

  • akurat gadanie, że mogła bardziej uważać, nie chodzić po zmroku, nie zapuszczać się w podejrzane miejsca itp – ma podłoże w psychologii i ma chronić ofiarę. gdy ofiara uzna, że mogła coś zrobić inaczej, odzyskuje kontrolę i może łatwiej przetrawić taką sytuację.
   nie można z tym jednak przesadzić, bo się człowiek zamknie w czterech ścianach na resztę życia…

 3. Miasto to patologia.

 4. tylko utylizacja…

 5. Wiem, że zaraz mi się dostanie ;), ale obserwując trafne spostrzeżenia i wypowiedzi Frania od dawna stwierdziłem , że to bardzo inteligentny gość. Nie wiem czemu tak po nim jeździcie 🙂

 6. a na Felinie ul. Jagiellończyka banda gówniarzy jeszcze gorzej się zachowuje Policja nic nie robi

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas