690 680 960

Bezpłatne porady prawne w naszym serwisie. Adwokat pomoże w Waszych problemach

Niebawem startujemy z cyklem porad prawnych dla naszych czytelników, których będzie udzielał jeden z lubelskich adwokatów. Pomoże on rozwiązać Wasze problemy, jak również udzieli fachowej porady w sprawach, które wymagają interwencji.

Od połowy października na łamach naszego portalu będziemy udzielać pomocy prawnej naszym czytelnikom. Każdy, kto ma wątpliwości w kwestiach prawnych, może zadać pytanie adwokatowi, który będzie starał się pomóc i wyjaśniać zawiłości pojawiające się w życiu codziennym każdego z nas. Co ważne, porady będą całkowicie bezpłatne.

Bezpłatne porady prawne na łamach lublin112.pl świadczone będą przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Łukasz Lecyk, Lublin ul. Czechowska 4/321, która to na co dzień świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi prawne z każdej dziedziny prawa.

Czytelnicy, którzy mają wątpliwości w kwestiach prawnych, mogą zadać pytanie adwokatowi, pisząc na nasz adres mailowy: [email protected] Każda ze zgłoszonych do nas spraw, trafi do adwokata, który będzie się starał udzielić fachowej odpowiedzi na zawarte pytania. Można je nadsyłać już teraz, raz w tygodniu, w piątki, odpowiedzi będą publikowane na naszej stronie.

Zapraszamy do korzystania z tej formy pomocy prawnej.

(fot. pixabay.com)
2016-09-29 10:00:30

6 komentarzy

  1. Śmiem twierdzić że za darmo doradzi jak trafić do jego kancelarii.

  2. A ja mam stragan szczękę z majtkami i zimowymi gaciami . Serdecznie zapraszam i doradzę jakie wybrać na zimę .

  3. A co może poradzić,jak każdy sobie przeczyta w internecie jaka pomoc go interesuje.A darmo nie ma nic w tym kraju.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas