690 680 960

Al. Witosa: Bez powodu zaatakowali funkcjonariuszy obsługujących kolizję

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyznom, którzy dzisiaj wieczorem zaatakowali policjantów. Nie potrafili wyjaśnić dlaczego to zrobili.

Nietypowo zakończyła się dla funkcjonariuszy lubelskiej drogówki środowa interwencja związana z niegroźną kolizją na al. Witosa w Lublinie. Policjanci przyjechali w rejon przejścia dla pieszych na wysokości PTHW, by zająć się zderzeniem opla z audi. Gdy po kilkunastu minutach kończyli swoje działania, usłyszeli jak ktoś wykrzykuje niecenzuralne słowa. Jak się okazało, w ich kierunku zbliżał się młody mężczyzna, który za pomocą licznych epitetów postanowił skrytykować pracę którą wykonywali.

Gdy jeden z funkcjonariuszy zwrócił mu uwagę co do właściwego zachowania w miejscu publicznym, mężczyzna stał się agresywny i postanowił od słów przejść do czynów. Gdy mundurowi zaczęli go obezwładniać, pojawił się jego kolega, który najwyraźniej również postanowił zmierzyć się z policjantami. Po chwili na miejsce przyjechały kolejne radiowozy a agresorzy zostali skutecznie uspokojeni. Obaj byli nietrzeźwi.

Mężczyźni zostali przetransportowani na komisariat, gdzie zapadną decyzje co do ich dalszego losu. Jeden z funkcjonariuszy doznał na szczęście niegroźnego urazu nogi. Jeżeli prokurator zdecyduje się na przedstawienie zatrzymanym zarzutów znieważenia funkcjonariusza na służbie oraz czynnej napaści grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2015-12-23 20:58:25

44 komentarze

  1. ale bałwany, szkoda tylko, że nie wyciągnął debil jakiegoś nożyka, albo innego niebezpiecznego kilofa, to dostałby 10 gram ołowiu między oczy. Dla kraju taniej ( kulka to ok. 1 zł) a dla społeczeństwa jeden śmieć mniej.

  2. Ale ta poza do zdjecia tego funkcjonariusa na sluzbie to przesada chyba prace w Policji pomylil z byciem CELEBRYTA bo ma duze zakusy i parcie na szklo !!!!!!!!!!!!!!

  3. Duda ich ułaskawi

    • Tych NOWOCZESNYCH debili? WĄTPIĘ. Kompletnie Odmóżdżonym Debilom ewentualnie ubranie Swetru POmoże

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas