Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Będzie manifestacja przeciw imigrantom. Powstał fanpage „Lublin bez imigrantów”

Kilkanaście godzin temu powstał na Facebooku profil „Lublin bez imigrantów”. Stronę w niecałą dobę polubiło ponad 1300 osób.

– Strona zrzeszająca Polaków, przeciwników zsyłania do Polski imigrantów z obcych nam kulturowo regionów lub mogących stanowić zagrożenie dotyczące bezpieczeństwa – tak piszą o fanpage’u założyciele strony.

Z dnia na dzień w kraju rośnie sprzeciw imigrantom masowo pojawiającym się na południu Europy i przemieszczającym się przez Węgry, Austrię do Niemiec a także drugi szlakiem w kierunku Szwecji. W ostatnich godzinach nasila się niezadowolenie z decyzji władz Warszawy, które nie wydały zezwolenia na protest „Polacy przeciwko imigrantom”. Na stronie wydarzenia na Facebooku przyjazd na protest zapowiedziały dziesiątki tysięcy osób z całej Polski. Pomimo niewydania zgody na manifestację środowiska skupione wokół Obozu Narodowo-Radykalnego i tak zapowiedziały przyjazd do stolicy w sobotę 12 września.

Na stronach ONR czytamy:

Przyjeżdżajcie w sobotę do Warszawy, nie przejmujmy się tym co piszą te śmierdzące media, ponieważ:
1. Odwołaliśmy się od niesłusznej decyzji do st. U.M., gdzie dzień wcześniej wydany został identyfikator dla przewodniczącego zgromadzenia
2. Są zgłoszone inne pikiety dot. polityki imigracyjnej, w których możemy wziąć legalnie udział. W czwartek (16:00-19:00), piątek (16:00-19:00) oraz sobotę (10:00-13:00) przy wyjściu z metra centrum. Zachęcamy do obecności i wsparcia!
3. Jest zgłoszona legalna demonstracja Stop Cenzurze, która zaczyna się również o 16.00 i jest skierowana przeciwko dzisiejszej decyzji U.M. Zaczyna się na Rondzie Dmowskiego.

Na stronie Brygady Mazowieckiej ONR pojawiło się oświadczenie ws. cofnięcia zgody na organizację manifestacji:

Jako organizatorzy manifestacji „Polacy Przeciw Imigrantom” musimy odnieść się do decyzji Prezydent m. st. Warszawy z oburzeniem i poczuciem ograniczania prawa do swobodnego wyrażania poglądów w tak ważnej dla nas sprawie. Jako Obóz Narodowo – Radykalny chcieliśmy w sposób zorganizowany wyrazić niepokój, który odczuwa znaczna część Polaków w perspektywie osiedlenia w naszym kraju najpierw 2, potem 3, a dziś już 12 tysięcy osób z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Całą treść oświadczenia można przeczytać tutaj – kliknij.

Na zgromadzenie do Warszawy wybierają się także osoby z Lublina i całego województwa lubelskiego, bez względu na cofnięte zezwolenie na manifestację.

– W ten czy inny sposób wykrzyczymy swój sprzeciw razem, wszyscy, którzy chcieliśmy legalnie i pokojowo manifestować. Do zobaczenia w sobotę! – oświadcza Brygada Mazowiecka ONR.

Komisja Europejska chce aby do Polski przyjechało prawie 11,5 tys. imigrantów. Polska miałaby przyjąć 1207 uchodźców przebywających obecnie na terenie Włoch, 3901 przebywających w Grecji i 4179 z Węgier.

2015-09-10 00:55:20
(fot. lublin112.pl FP FB)

42 komentarze

 1. chrześcijanie/katolicy to tacy sami fanatycy religijni jak muzełmanie a może nawet gorsi, bo mówią co innego a robią zupełnie co innego

 2. wszystkim polecam gorąco film :BRUTALNA PRAWDA CZYM TAK NAPRAWDĘ JEST ISLAM na yutube-naprawdę warto,a potem zastanówmy się nad naszą przyszłością i naszych dzieci……………………….

 3. Tak sobie przypominam. Gdy Polska była pod zaborami Polacy też uciekali za granicę… Tam tworzyły się legiony i inne nasze oddziały zbrojne które następnie walczyły o niezawisłą ojczyznę. Przyjmijmy tych imigrantów wyszkolmy ich na żołnierzy i niech wrócą do siebie walczyć o wolność. Aha… zapomniałem oni przyjeżdżają tu po socjal, gwałcić nasze bydło i mordować kobiety. Nie w myśli im praca

 4. „Gatestone Institute” informuje: więcej muzułmanów oznacza więcej przestępstw i gwałtów. Fakty są nieubłagane, a najlepszym przykładem jest Szwecja. Odkąd 40 lat temu w tym kraju wprowadzono politykę multi-kulti, ilość przestępstw wzrosła o 300 procent. Ilość gwałtów – o 1472 procent! Obecnie Szwecja jest krajem, w którym dokonuje się prawie najwięcej gwałtów na świecie – wyprzedza ją tylko Lesoto w południowej Afryce!

  Niektóre z gwałtów, jakie mają miejsce w Szwecji, są po prostu przerażające: to zbiorowe ataki 6, 7 muzułmańskich mężczyzn na kobiety. Co najgorsze sądy, opętane polityką „tolerancji”, często traktują wyznawców Allaha pobłażliwie, bo skoro taką mają kulturę, no to co oni za to mogą…

  A co robią media? Prominentne i popularne „Aftonposten” oraz „Expressen” ukrywają sprawę! Gdy chodzilo o gwałt w wydaniu imigrantów z Somalii, pisali nie o przybyszach, ale o… „szwedzkich mężczyznach”.

  Jak wyglądają statystyki? w 1975 roku, gdy w Szwecji mieszkali w zasadzie tylko Szwecji, policja odnotowała 421 gwałtów. W roku 2010, gdy w Szwecji były już dziesiątki tysięcy wyznawców islamu, odnotowano 6620 przypadków gwałtu! To wzrost o 1472 procent. To oznacza, że Szwecja ma 53,2 gwałcicieli na 100 tysięcy mieszkańców. Wyprzedza ją tylko południowo-afrykańskie Lesoto, gdzie gwałcicieli jest ponad 90 na 100 tys. mieszkańców.

  Na tym jednak nie koniec. Okazuje się, że lwia część gwałtów nie jest w ogóle zgłaszana na policję. W badaiu przeprowadzonym w 2011 roku przez rząd aż 29 tysięcy kobiet podało, że zostało wówczas zgwałconych. To znaczy, że na policję trafia jedynie ok. 25 proc. przypadków napaści.

  A jak wygląda ilość imigrantów w Szwecji? Jest kolosalna. W 1975 Szwecja miała 8 208 442 obywateli. W roku 2014 już 9 743 087, a przecież Szwedzi, jak wszystkie inne dekadenckie nacje Europy, wielu dzieci raczej nie mają. To oznacza, że przyrost ponad półtora miliona ludności jest efektem wyłącznie imigracji. Głównie z krajów islamskich, z Iraku, Syrii, Somalii.

 5. Jeszcze to- taak dla jasności umysłu polecam obejrzeć do końca ……….
  http://www.fronda.pl/a/co-powinnismy-wiedziec-o-islamie-naprawde-mocny-film,55114.html

 6. hej polska

 7. Właśnie do burdel landu zjeżdża się całe państwo islamskie

 8. 52% ponoć jest na NIE. no tak ja nie znam nikogo kto by uchodźców chciał. jedna wielka propaganda jak kiedyś gdy Czarnobyl wybuchł. Brawa dla Orbana.

 9. Austriacki burmistrz: „Ludzie się boją. To inwazja. Pomocy!”
  W autriackim miasteczku Nickelsdorf, które do tej pory liczyło 1770 mieszkańców, w ostatnich dniach zamieszkało 13 tys. imigrantów. „Ludzie się boją. To inwazja. Pomocy” – apeluje burmistrz miasteczka Gerhard Zapfl.
  W otwartym liście do kanclerza Austrii Wernera Faymanna oraz szefowej MSW Johanny Mikl – Leitner, burmistrz Zapfl odniósł się do problemu, jaki teraz przeżywa do tej pory spokojne miasteczko.
  – Ta wędrówka ludów przeraża naszych mieszkańców. A to, co się dzieje było przecież do przewidzenia. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. To nie imigracja, to inwazja. W ubiegły weekend ponad 13 tys. osób koczowało w gminie, na ulicach, placach, gankach, u ludzi w ogródkach, którzy zamknęli się ze strachu w domach. Początkowo wszyscy pomagaliśmy uchodźcom. To się w międzyczasie zmieniło. Teraz wszyscy się boimy. Proszę o pomoc – pisze burmistrz Nickelsdorfu.

  Dodaje także, że imigranci podążający piechotą do Wiednia zablokowali autostradę. Nie jeżdżą też pociągi, a dworzec jest zamknięty.

  – W nocy z wczoraj na dziś pojawiło się kolejne 10 tys. uchodźców. Nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z ta ludzką inwazją – tłumaczy Zapfl.

Z kraju