Awantura i kradzież na stacji paliw, potem ucieczka przed policją. Jednym autem jechało dwóch pijanych kierowców (zdjęcia)

Najpierw jeden kierował, potem drugi. Zostali zatrzymani po pościgu. Alkomat wykazał w ich organizmach 1,8 i 2,5 promila alkoholu. Mężczyźni odpowiedzą za kierowanie pojazdem po pijanemu, zostaną też rozliczeni za pozostałe czyny, których się dopuścili.

W niedzielę około godziny 13:30 lubelscy policjanci zostali zaalarmowani o napadzie na stację paliw przy ul. Mełgiewskiej. Na miejsce skierowane zostały wszystkie znajdujące się w pobliżu patrole. Jednak w międzyczasie sprawcy uciekli.

Jak się okazało, na stację paliw przyjechało dwóch mężczyzn. Nie zapłacili za zatankowane paliwo, do tego jeden z nich wdał się w awanturę z pracownikiem. Potem miało dojść też do szarpaniny.

Policjanci zaczęli więc penetrować okolicę w poszukiwaniu sprawców. Jeden z patroli zauważył pojazd na ul. Pliszczyńskiej. Kierowca zignorował dawane mu znaki do zatrzymania się i zaczął uciekać. Funkcjonariusze drogówki ruszyli więc w pościg.

Kierowca skody chcąc zgubić ścigający go radiowóz zjechał w drogę gruntową, tak jednak prowadziła tylko do pobliskiej posesji. Wtedy mężczyźni zostali zatrzymani.

W trakcie czynności wyszło na jaw, że za kierownicą siedziała inna osoba, niż na stacji paliw. Mężczyźni po odjechaniu z ul. Turystycznej, zamienili się miejscami. Badanie alkomatem wykazało, że jeden miał 1,8 a drugi blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Obaj zostali przewiezieni na komisariat, samochód trafił zaś na policyjny parking. Mężczyźni odpowiedzą za kierowanie pojazdem po pijanemu, zostaną też rozliczeni za pozostałe czyny, których się dopuścili.

(fot. lublin112)

20 komentarzy

 1. Ręce konserwowane

  Spowiadam się bochu wszechmogądzemu, że to nie ja.

 2. Czy nasłuch działań policji w Polsce jest legalny?

  • Z tego co wiem, sprawa nie jest jednoznaczna. Przepisy mówią, że zabronione jest wykorzystywanie tego itp. Ale nic tam nie usłyszysz i się nie dowiesz. Od dłuższego czasu policja korzysta z terminali i tak otrzymują wszystkie interwencje.

   • a myslisz skad portal wie co sie w miescie? dostaje albo cynk od strozow prawa albo z nasluchu

    • No właśnie. Muszą ich słuchać i jeździć za nimi, co moim zdaniem nie jest legalne. Te zdjęcia powyżej są „na żywo” więc musiało być z nasłuchu. Ciekawe gdzie można to zgłosić 🙂

     • Nie są na żywo, cała akcja trwała dobre kilkadziesiąt minut. Na miejscu pojawiło się kilka patroli policji, była zablokowana chwilę ulica. Policjanci byli z różnych patroli i przekazywali zatrzymanych. Niedaleko było kolejne zdarzenie, z którego mają zdjęcia też na stronie, ciężarówka trochę leżała. Polecam strony na FB, gdzie możesz dowiedzieć niemal on line na żywo co się dzieje w Lublinie i na drogach w okolicach, nazywa się „kontrole policji lublin i okolice” ale nie tylko, kierowcy wpisują gdzie przemieszczają się patrole.

  • To już nie te czasy, że policja podawała wsztsko przez radio. teraz już wszystko cyfrowo idzie na te urządzenia, co noszą ze sobą. także nic nie usłyszysz.

 3. Ręce konserwowane

  Zaraz ,zaraz . Jak to we dw,,,,,,,,,,,,,,,och

  Zaraz, zaraz Jak to we dwóch na jednym siedzeniu???????????????/Chyba tęcza!

 4. Jacy bandyci ,taki napad .Pijana patologia w akcji

 5. Teraz będą trzeźwieć o suchym pysku , to gorsze niź doźywotnie zabranie PJ😃😃

 6. Dwóch nas piło ktoś nas podpie……..ł.

 7. Mateusz Matt Kokainko

  Seba i Damian znowu w akcji!

 8. JAKI NAPAD NA STACJE PALIW ?! Co za idiota tak powiadomił. Toz to dwóch ledwo trzymających się na nogach pijaczków.. żenada. A jakiś palant ze stacji paliw postawił na nogi cała Policję w okolicy……

  • W sumie go okradli I szarpali go to chyba napad ale h..j Tam.. Felicia to nawet psom na rowerach by pewnie nie uciekli..

 9. Felicjaną chcieli zgubić drogówkę hahaha

 10. te PISuary coraz więcej sobie pozwalają

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7556zł -0.18%
  • GBP 5.0101zł -0.36%
  • EUR 4.471zł -0.01%
  • CHF 4.1171zł -0.31%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach