690 680 960

Impreza w hotelu przerwana przez policjantów. Uczestnicy odurzali się narkotykami

Łukowscy policjanci przerwali hotelową imprezę, na której znajdował się poszukiwany 20-latek. Oprócz niego w pokoju było kilka osób nieletnich. Mundurowi zabezpieczyli różne narkotyki, a o zdarzeniu zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

W miniony piątek wieczorem łukowscy kryminalni dowiedzieli się, że poszukiwany przez nich 20-latek z Łukowa, może ukrywać się w jednym z miejscowych hoteli. Młody mężczyzna ma prawie dwa lata „do odsiadki”.

Funkcjonariusze dotarli do wytypowanego miejsca, gdzie w jednym z pokoju zameldował się poszukiwany młodzieniec. Gdy mundurowi weszli do pomieszczenia to zauważyli, że oprócz mężczyzny przebywa tam jeszcze kilku młodzieńców. Jeden z nich widząc policjantów chciał wybiec z pokoju, lecz drogę ucieczki „zagrodził” mu jeden z mundurowych.

Bardzo szybko okazało się dlaczego ten nastolatek chciał uciec. W swojej saszetce miał woreczek foliowy w którym były kryształki mefedronu. W pokoju wynajętym przez 20-latka, do którego przyszli jego nastoletni koledzy, łukowscy kryminalni znaleźli też kilkadziesiąt tabletek ecstasy, haszysz, marihuanę i amfetaminę.

Narkotyki zostały zabezpieczone, zaś hotelowi goście zatrzymani. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że „towarzystwo zorganizowało” w hotelowym pokoju imprezę, gdzie wszyscy odurzali się narkotykami. Teraz policjanci ustalają, do którego z nich należały zabezpieczone nielegalne substancje i komu jeszcze były udzielane.

Poszukiwany przez policjantów 20-latek już został odwieziony na najbliższe dwa lata do zakładu karnego, a jego nastoletni koledzy zostali przekazani rodzicom. Teraz dodatkowo o zdarzeniu z udziałem nastolatków zostanie też powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

(fot. Policja Łuków)

12 komentarzy

 1. Ręce konserwowane

  Byli na kwarantaie narkotykowej. Super młodzież.Rodzice dumni>>>>>>>>>>>>>>>>..

  • Wrócili z Marszu. A właściwie jeszce nie zdążyli wrócić. Oglądali filmy z empiku na Nowym Świecie

 2. Impreza w hotelu. Przecież hotele zamknięte. No chyba że to był wyjazd służbowy….. Tylko kto zatrudnia nieletnich…

 3. Wyjazd służbowy???

 4. POWINNI DOPI ER włascicielowi kare roczny dochód

 5. Delegacja…
  No to hotel powinien teraz się tłumaczyć

  • ejże. hotel nie ma jak sprawdzić czy faktycznie jesteś w delegacji.

   • Owszem ma. Po pierwsze i najważniejsze – za nocleg bierzesz fakturę bo wliczasz sobie to w koszty. Ciekaw jestem na kogo ten delikwent wziął fv. Pewnie nie była potrzebna a hotelowi nie zaświeciła się lampka. Oby hotel miał przy meldunku podpis gościa ze jest sluzbowo. Inaczej będzie miał przekichane

 6. Franio cos komentarzy nie pisze, pewnie jest odurzony albo na dolku siedzi. W koncu mozna zajrzec w komentarze i nie dostać raka.

 7. Ludzie powiedzcie gdzie kupić te małe kolorowe które cokolwiek pobudzają? Mam apetyt a nie ma źródełka…

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas