690 680 960

Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Utrudnienia w ruchu na ul. Zemborzyckiej (zdjęcia)

Na ul. Zemborzyckiej w Lublinie występują utrudnienia w ruchu po tym, jak pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około południa na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe uderzyło w przydrożne drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca autem marki Renault, jadąc od strony ul. Osmolickiej, po pokonaniu łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zjechała z drogi na pas zieleni, po chwili auto uderzyło w drzewo.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Obecnie w rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, pas w kierunku ul. Diamentowej jest zablokowany. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. Dobrze źe w przeciwną stronę nie jechał , bo by się utopił , [***] nie umie ocenić swoich parametrów i jeździ zagrażając innym.

  2. LU i wszystko jasne

    • LSW LLB LKR LPA LOP LCH parkujecie na skos. Nie segregujecie odpadów. Śmieci trzymacie na klatce smrodząc innym mieszkańcom. Disco polo na full. Bluzgi w wypowiedzi nagminne.

  3. Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

    Drzewa dosięgnął bo rów wyraźnie za płytki – czyli wina chłopców do bicia, drogowców.

  4. Często sam sobie zadaję pytanie : w jakiej odległości od drogi należałoby sadzić przydrożne drzewa, żeby nie było chętnych do ich wycinania przy pomocy przedmiotów wyglądem przypominających auta ?
    Bo widziałem już takie zdarzenie, że „przydrożne” drzewo rosło dobre 30 metrów za rowem, jako jedyne na tym polu, a czołowo „przyklejony” był do niego „duży fiat”.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!