690 680 960

Audi zderzyło się z ciężarówką i stanęło w płomieniach. W środku były 4 kompletnie pijane osoby (zdjęcia)

Po pijanemu wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę szybkiego ruchu. W takim stanie mężczyzna chciał przejechać kilkadziesiąt kilometrów. Do celu nie dotarł, na szczęście nikogo nie zabił.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Uniszowice. Na obwodnicy Lublina, w ciągu drogi ekspresowej S19, zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Kozubszczyzny i Bełżyc oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku Kraśnika. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego rozpędzone auto uderzyło w ciężarówkę, a następnie bariery energochłonne, po czym stanęło w płomieniach. Po chwili z auta wytoczyły się cztery kompletnie pijane młode osoby.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Jak tłumaczył, jechał aż za Kraśnik. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

Mężczyźnie za kierowanie pojazdem po pijanemu grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Dodatkowo będzie musiał ponieść koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. lublin112.pl)

21 komentarzy

  1. szkoda że się nie zchajcował

  2. Ludzie ponad 2 promile i jeszcze ładny kawałek do przejechania. Ja bym się bał kilka kilometrów przejechać po kilku piwach, a ten z takim wynikiem. Co się z tymi ludźmi dzieje, wstydu nie mają? Gdzie wychowanie, gdzie rodzice, gdzie rówieśnicy, przecież ja bym z takim do samochodu nie wsiadł. Już pal licho życie innych ale o swoje bym się martwił.

  3. To ”sól tej ziemi”.

  4. Kary pozbawienia mózgu (dla kierowcy oraz pasażerów) nie będzie … .Po prostu z powodu braku ww organu.

  5. Za jazdę po pijaku oprócz zapłaty za naprawę ciężarówki , naprawę infrastruktury drogowej , sprzątniecie drogi pijani kierowcy powinni płacić za koszty akcji straży i policji. utrata samochodu za coś takiego to powinna byc formalność, tutaj utrata nastąpiła samoczynnie beż udziału naszych przyszłych dalej zbyt łaskawych przepisów(w kwesti utraty auta)

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej