690 680 960

Poważny wypadek w Lublinie. Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu, zablokowana ul. Mełgiewska (zdjęcia)

Po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych występują duże utrudnienia w ruchu na ul. Mełgiewskiej. Całkowicie zablokowany jest przejazd w kierunku centrum miasta.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 7 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie, na pasie w kierunku centrum miasta, na wysokości stacji paliw Orlen. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki BMW, jadąc od strony Świdnika w kierunku centrum Lublina, zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. Po chwili w jego pojazd uderzył kierowca aut marki Peugeot, który skręcał w lewo. W wyniku zderzenia BMW uderzyło w słup i dachowało.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, obu kierujących zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały do szpitala. Jak nam przekazano, kierowca BMW wyszedł z wraku auta o własnych siłach. Ulica Mełgiewska, na pasach prowadzących w kierunku centrum, jest zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 9:30.

Z powodu wypadku na ul. Mełgiewskiej autobusy i trolejbusy linii: 5, 39, 45 i 155 w kierunku centrum kursują objazdem drogą serwisową wzdłuż ul. Mełgiewskiej z pominięciem przystanków: Metalurgiczna-hurtownia 02, Tyszowiecka 02, Tokarska 02.

 

 

 

(fot. lublin112.pl nadesłane Łukasz, wideo Mateusz)

22 komentarze

  1. Akurat utrudnienia do ok.9.30. 13.30 jechałem do pracy i zamknięta była ul. Mełgiewska w stronę centrum. Przydałaby się jakaś aktualizacja, redakcjo

    • Napisane wyraźnie zostało, że mogą, ale nie muszą ;). Standardowo przy wypadkach podajemy orientacyjną godziną utrudnień. Przy wypadkach bez ofiar śmiertelnych jest to około 2 godzin.
      Pozdrawiamy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie