Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Atak na taksówkarza w Lublinie. Agresywny 19-latek ukradł pieniądze i uciekł

W ubiegłym tygodniu w Lublinie doszło do ataku na jednego z taksówkarzy. Agresywny 19-latek zaatakował mężczyznę, a następnie ukradł pieniądze i uciekł. Młodzieniec został zatrzymany i usłyszał prokuratorski zarzut.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na ul. Wyżynnej w Lublinie. Policjanci ustalili, że pasażer po zamówieniu przejazdu usiadł na przednim siedzeniu. W trakcie realizacji kursu sięgnął po pojemnik, w którym kierowca trzymał gotówkę.

Kiedy 24-latek zauważył zachowanie pasażera zatrzymał samochód. Wówczas młodzieniec stał się agresywny. Przycisnął kierowcę do siedzenia oraz przyłożył mu pięść do twarzy. Następnie ukradł pieniądze i uciekł.

Kryminalni z VII komisariatu wspólnie z mundurowymi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie po kilku dniach wpadli na trop przestępcy. Jak się okazało to 19-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został zatrzymany i wczoraj trafił do prokuratury. Sprawca usłyszał zarzuty rozboju do którego się przyznał. 19-latek został oddany pod dozór Policji. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Dobrze, że 19-latek został oddany pod dozór Policji, bo gdyby go (nie daj Boże) zamknięto do ciupy, nie miały szans na powtórkę z „rozrywki”,a nawet wypicie prytozola, czy jakiegoś mózgotrzepa na Sylwestra

  • Dozór policji ? Chyba na złość Ziobrze takich bandziorów wolne sądy wypuszczają na wolność .

 2. ale jak to usiadł na przednim siedzeniu? przecież dla pasażerów jest strefa z tyłu, oddzielona od kierowcy ze względów sanitarnych.

 3. Pięść przy nosie, i wszystko jasne hyhy krótko go trzymal
  Małolat nabił pinć lat starszego

 4. Jaki młodzieniec???!!! Chyba raczej młodociany bandyta. „Młodzieniec” to inna konotacja.

 5. To nie była prawdziwa taksówka tylko bieda Taxi dla ubogich Bolt a dziewiętnastolatek był typowym klientem pod wozów, Księżniczki i dżentelmeni tym jednak nie jeżdżą.

 6. Sznurek, zapadnia i po problemie.

 7. u mnie by skończył przywiązany do latarni z kijem w du**e do czasu aż jakaś postronna osoba łaskawie nie wezwała służb:D

 8. KTOŚ NIEZNANY WAM

  Ohoho jacy tu wszyscy wszechwiedzący

Z kraju