Annówka: Wracali z dyskoteki, dachowali na krajowej 19. Kierowca i pasażer trafili do aresztu

Dachowali autem na krajowej 19 podczas powrotu z dyskoteki. Obaj byli pijani i żaden z nich nie przyznawał się do kierowania autem. Mężczyźni trafili do aresztu.

W niedzielę o godzinie 5.30 w miejscowości Annówka na drodze krajowej nr 19 dachowało auto marki Peugeot. Jak wstępnie ustalili policjanci pojazd zjechał na pobocze drogi gdzie po uderzeniu w nasyp wywrócił się na dach. Po dotarciu patrolu drogówki na miejsce, w poważnie rozbitym aucie nikogo już nie było, ale kilkaset metrów dalej mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn wyglądających na wyraźnie zagubionych i zdenerwowanych.

– Okazało się, że był to właściciel peugeota i jego kolega. Obydwaj byli pod widocznym działaniem alkoholu. Właściciel samochodu, 38-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego odmówił poddania się badaniu na alkomacie i została od niego pobrana krew do badań. Jego młodszy kolega, pochodzący również z województwa mazowieckiego 28-latek, był pod wpływem 2,9 promila alkoholu – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

Mężczyźni kilka godzin wcześniej bawili się w jednej z dyskotek w powiecie radzyńskim. Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania autem, obydwaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

– Gdy wytrzeźwieją, zostaną przeprowadzone z nimi dalsze czynności procesowe. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej grozi do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna – dodaje mł. asp. Grzegorz Paśnik.

2016-04-11 09:03:53
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. skoro obaj się nie przyznają,to traktować ich tak jakby i jeden i drugi prowadzil ten samochód. Obaj niech „będą” kierowcami i sprawa jasna. Ja tam bym szybciutko tą sprawe rozwiązała. Nie ma winnych…. to obaj niech ponoszą odpowiedzialnośc.

 2. Jeżeli obaj się przyznają ze prowadzili, to sprawa zostanie umorzona, ponieważ nie można skazać 2-ch osób za jedno przestępstwo, a jak się żaden nie przyzna to obaj mogą zostać ukarani.

  • Dyskotekowe porady dla naśladowców? Za dobrych czasów Milicja miała dobre sposoby na przywrócenie pamięci. Bliskie spotkanie z blondyną sprawę szybko rozwiązywało.a delikwent do sprawy nie siedział tylko stał.

 3. JEB……KARAĆ NIE WYRÓŻNIAĆ a chłopaczków spod warszawki uwalić po całości

 4. Asfalt - ten prawdziwy (nie jakiś tam składkowy Afromerykanin)

  Nie ulega żadnej wątpliwości, że jak wytrzeźwieją, zaczną się wzajemnie pokazywać palcami mówiąc: to nie ja, to on prowadził. Przecież to jeszcze dzieci, choć głupie. 😆

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach