Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Alarm po zaginięciu 5-letniej dziewczynki. Na szczęście dziecko szybko zostało odnalezione (foto)

Policjanci a także szereg osób postronnych ruszyło na poszukiwania 5-letniej dziewczynki. Dziecko zaginęło na jednym z lubelskich osiedli. Wykorzystało chwilową nieuwagę opiekunki.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek około godziny 17 przy ul. Kustronia w Lublinie. Jedna z kobiet wybrała się z dwójką dzieci na plac zabaw. W pewnym momencie, kiedy zajmowała się jednym z dzieci, drugie nagle zniknęło.

Przerażona kobieta zaczęła szukać 5-latki po okolicy, jednak nie przyniosło to rezultatu. W końcu zaalarmowała o wszystkim policję. Od razu ogłoszony został alarm a na miejsce skierowano wszystkie znajdujące się w pobliżu patrole. Do pomocy w poszukiwaniach zaangażowało się również wiele postronnych osób.

Jak wyjaśnia nam nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, 5-latka niebawem została odnaleziona. Okazało się, że wykorzystując dosłownie chwilową nieuwagę kobiety, oddaliła się z placu zabaw i wybrała się na zwiedzanie osiedla. Funkcjonariusze odstawili dziecko do opiekunki.

Komentarze wyłączone

Z kraju

Sport