690 680 960

Al. Witosa: Pracownik firmy pielęgnującej zieleń został potrącony przez volvo

Od kilku tygodni na al. Witosa trwają nasadzenia nowej roślinności na pasie zieleni. Wieczorem jeden z mężczyzn wykonujący te prace, został potrącony przez samochód.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17:30 na al. Witosa w Lublinie. Na drodze serwisowej, w rejonie Galerii Lubelskiej, samochód osobowy potrącił mężczyznę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, poszkodowanym jest jeden z pracowników firmy, która dokonywała nasadzeń roślin na pasie zieleni. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalają teraz przyczyny i okoliczności wypadku. Wstępne informacje wskazują, że mężczyzna miał przebiegać przez jezdnię i wtargnąć przed nadjeżdżające auto. Przez blisko godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

60

(fot. lublin112)
2017-12-12 19:44:39

22 komentarze

 1. Heniu tutaj podpisz.
  A co to.
  Oficjalnie odbyłeś szkolenie BHP.

 2. Chciałem wyjechać z terenu stacji ale musiałem ustąpić pierwszeństwa samochodowi volvo. Panowie zaparkowali samochód na środku Witosa. Chyba chcieli iść na stacje. Na moje wyglądało to tak ze przeszli Witosa i myśleli ze nic im dalej nie zagraża. Szło ich dwóch. Pierwszy który w ostatnim momencie zorientował się ze weszli na ulice odskoczył i lekko został potracony ale drugi dostał potężnie. Az było słychać strzelające kości. Pan z volvo od razu wyskoczył na pomoc oraz jakiś Pan z busa.

 3. Wszystko i wszystkich rozjadą …Kur…a z kąd sie biorą takie piz…y za kierownicą

 4. Znowu wina kierwowcy samochodu …. no bo ktoz to widzial samochod jadacy jezdnia … przeciez wg arona i franka jezdnia nalezy do pieszych …

  • A ten Frajer ile jechał?? To było dość znaczne uderzenie. Prędkość musiała być.

  • Jezdnia jest dla pojazdów. Chodnik jest dla pieszych, a droga rowerowa dla rowerzystów. Ale to nie znaczy, że do samochodu zaparkowanego na chodniku nie prawidłowo można strzelać – czy tak?

   Osoba prowadząca prace na drodze nie jest pieszym – analfabeto drogowy.

  • Jezdnia nie należy do pieszych – ale z PdP to już chyba mogą skorzystać? Czy też nie?

 5. Ja tam nie chodzę jak krowa, nie pcham się na chama pod samochody i dlatego mam się dobrze.

  • Ale to nie znaczy, że jeszcze dzisiaj możesz zostać śmiertelnie potrącony – wszędzie, na PdP, na chodniku, na parkingu, wsiadając/wysiadając z Twojego chamochodu
   Napiszę Ci co o Tobie wtedy napiszą:
   -żeś święta krowa
   -żeś głupi i ślepy
   -że wlazłeś pod koła
   -że pierwszeństwo nie daje nieśmiertelności

 6. W grudniu sadzi się rośliny na ulicach ?

 7. Dziś przy Smyczkowej Pan pracujący przy pasie zieleni nie patrząc na samochody spacerował z głową w dół w pewnym momencie odbił prawie środkiem lewego pasa ruchu.Gdyby nie szybki manewr… mnie spotkało by to samo co kierowce volvo. facet nagle skręcił w jezdnie. Nie czepiajcie się kierowców.Ludzie trzeba myśleć w takich momentach.
  Pozdrawiam Pana włóczykija !

  • I dlatego specjalnie dodałeś gazu – żeby wymierzyć karę za to – śmierć na miejscu – zgadłem?

 8. Raczej to było ok 16:30

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas