690 680 960

Dwie osoby potrącone przez mercedesa na al. Spółdzielczości Pracy

Dwie osoby zostały potrącone przez samochód osobowy na al. Spółdzielczości pracy w Lublinie. Zdarzenie miało miejsce kilkaset metrów od poprzedniego wypadku.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Magnoliową samochód osobowy potrącił dwie osoby. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, poszkodowani to kobieta i mężczyzna. Oboje zostali przetransportowani do szpitala. Na szczęście nie odnieśli oni żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Kobieta została wypisana od razu po badaniach.

Kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz przyczyny i okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane)
2017-12-12 20:07:52

26 komentarzy

  1. Jakby przejścia były oświetlone mogło by to pomóc znacznie. Chodnik przy przejściu zaciemniony granatowa kurtka i czarne spodnie. Zawsze będzie wina kierowcy. Ale aby temu zapobiec na terenach miejskich powinno być ograniczenie do 20km/h wtedy każdy by wychamował.

  2. Tak w/g Frania i innych teraz: Dojeżdżamy do PdP zatrzymujemy się wysiadamy upewniamy czy nikogo nie ma w promieniu 100m żeby nam nie wtragną i możemy jechać dalej.

  3. Tak się składa, że wina była kierowcy, bo wjechał na zielonym i jest prowadzone postępowanie w tej sprawie.. ludzie nie wiecie, to przestańcie wypisywać bzdury! Wiem co mówię, bo jestem jedną z osób poszkodowanych w tym wypadku.. kierowca się zagapił i nie była to kwestia chodzenia jak święte krowy… Chyba proste, że tak samo jak piesi, powinni uważać także kierowcy, w szegolnosci mając czerwone światło!!!

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas